Düğün Albümün Yeşile Doysun: Yıldız Parkı Dış Çekim

03.11.2020

Tarihi köşkleri, huzur veren doğası ile Yıldız Parkı düğün fotoğrafları için en çok tercih edilen mekanlardan biri. Biz de sana ilham vermesi için deneyimli fotoğrafçıların Yıldız Parkı dış çekim çalışmaları derledik!

Elif Çifçi Photography

Görsel Numarası: D883519

Beşiktaş’a bağlı olan Yıldız Parkı dış çekim mekanları arasında İstanbul’un sayılı yeşil alanlarından biri. Şehirden çok uzaklaşmadan dış çekim yaptırmak isteyen çiftler için Yıldız Parkı sıklıkla tercih edilen bir seçenek. Bu nedenle şehirde Yıldız Parkı gelin damat çekimleri konusunda tecrübeli birçok fotoğrafçı bulman mümkün. Elif Çifçi Photography de bu konuda deneyimli ekiplerden biri. Sen de müstakbel eşinle böyle romantik karelere sahip olmak istersen firmayla çalışabilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sisanat Wedding by Seda İkizoğlu

Görsel Numarası: D177843

Beşiktaş Yıldız parkı dış çekim için en çok tercih edilen alanlardan. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında açık havada doğayla iç içe bir çekim yaptırmak isteyen çiftlerin tercihi bu mekan oluyor. Asma köprüleri, ahşap köprüleri, şelaleleri, göleti ve doğasıyla güzel kareler yakalamanın mümkün olduğu Yıldız Parkı'nda dış çekim yaptırmak için Sisanat Wedding by Seda İkizoğlu ile de çalışabilirsin. Birbirinden eğlenceli ve romantik karelere sahip olabilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?Onur Özcan Photography

Görsel Numarası: D1392580

Yıldız Parkı düğün çekimini romantik tarzda gerçekleştirmek isteyen çiftler için de uygun bir alan. Rengarenk çiçeklerle etkileyici pozlar verebileceğin mekanda yapılacak bir çekim için çalışabileceğin firmalar arasında Onur Özcan Photography da yer alıyor. Rengarenk çiçeklerin hoş bir hava kattığı bu fotoğrafı beğendiysen firmayla iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Düğün Karem

Görsel Numarası: D1516200

Müstakbel eşinle, yemyeşil kırlarda romantik bir yürüyüş yaparken en doğal hallerinizi yakalayan bir ekiple çalışmak istersen sana Düğün Karem'i öneriyoruz. Deneyimli bir ekiple çalışmanın ve Yıldız Parkı'nın eşsiz doğasının kattığı huzurun, fotoğraflarına da yansıdığını göreceksin!

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Caner Demir Photography

Görsel Numarası: D1053311

Yıldız Parkı'nın her köşesi çiftler için ideal birer fotoğraf noktası. Parkta yaptığı gelin damat çekimleriyle mekanın etkili kullanımı konusunda sana ve müstakbel eşine yardımcı olacak firmalar arasında Caner Demir Photography de yer alıyor. Şehir ve yurt dışı çekimleri de gerçekleştiren firma kısa teslim süresiyle de dikkat çekiyor. Firma, çektiği fotoğrafları çiftlere 3 hafta içinde teslim edebiliyor.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık

Görsel Numarası: D1451955

Yıldız Parkı'nda düğün fotoğrafları için oldukça geniş bir gölete de sahip. Bu göletin yanı başında çekilen keyifli fotoğraflar için de Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık'ın çalışmalarına mutlaka göz atmanı öneriyoruz. Firmanın fotoğraflara renk katmak için salıncak, kayık, bisiklet gibi aksesuarlar da temin ettiğini söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum