Nişanınızı Fotoğraflayın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:09 dakika

08.01.2015

İster aile içinde samimi bir organizasyon yapın, ister görkemli bir kutlamayla nişanlandığınızı dosta düşmana ilan edin; yepyeni bir hayata adım atacağınız o heyecanlı günü mutlaka ölümsüzleştirin! Nişan fotoğrafları için önerilerimize kulak verin.

Tatlı Telaşları Kayda Alın

Nişan: Köprüden önce son çıkış! Son kararınız mı? Elbette şaka yapıyorum. Sabah uyandınız ve heyecanlı bir hazırlığa başladınız. Gün içerisinde tatlı bir telaşla yaptığınız her şeyi fotoğraflayın. Saçınızı ve makyajınızı yaparken, kıyafetinizi giyinirken, ikramlar hazırlanırken... Eğer albümünüzü süsleyecek profesyonel nişan fotoğrafları istiyorsanız, sizi gün boyunca görünmez bir kahraman gibi takip edecek işinin ehli bir fotoğrafçı ile mutlaka anlaşmanızı öneriyorum. İşi bu olan bir kişiden başkası inanın günün telaşından birçok güzel anı fotoğraflamayı atlayacaktır.

nişanınızı fotoğraflayın!

Hiçbir Detayı Kaçırmayın!

Düğün fotoğraflarınıza gösterdiğiniz özeni nişanınızdan sakınmayın. Düğününüz gibi nişan gününüzün de hayatınızda çok özel ve unutulmaz bir yeri olacak. Nişan günü kullanacağınız hiçbir şeyi atlamayın. Nişan kıyafetiniz, ayakkabılarınız, aksesuarlarınız, çiçeğiniz, nişan pastanız, yüzükleriniz... O gün sizi siz yapan her detayı mutlaka fotoğraflayın! Nişan fotoğrafı arşivinizin gizli kahramanları onlar olacak göreceksiniz.

nişanınızı fotoğraflayın!

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Ajans Red
HEDİYE
91 11 182
Ajans Red

Kına Gecesi - Bekarlığa Veda Çekimi Ve Farklı Gün Dış Çekim Hediye!...

Erkin Ağsaran
HEDİYE
110 2 17
Erkin Ağsaran

Düğün Hikayesi Alan Çiftlere Farklı Gün Dış Çekim Hediye...

Maaile Fotoğraf Çektirin

O gün sizinle olan herkesle mutlaka fotoğraf çektirin. Eğer profesyonel bir fotoğraf makineniz ve bu makineyi hakkıyla kullanacak bir yakınınız varsa vakit kaybetmeden ona birbirinden güzel nişan fotoğrafları pozları yakalaması için görev verin. Fakat böyle günlerde fotoğraf çeken kişinin hiçbir fotoğrafta yer alamadığını, bir süre sonra da görevden kaytarmaya çalıştığını unutmayın!

nişanınızı fotoğraflayın!

Engagement Session Modasına Katılın

Engagement Session fotoğraflarıyla tanışın ve bu keyifli modaya siz de katılın! Dış çekim nişan fotoğrafları için harikalar yaratacak bir fotoğrafçı ile bir gününüzü fotoğraf çekimine ayırıp, istediğiniz yerde, istediğiniz konseptte, eğlenceli karelere sahip olun. Bakmaya doyamayacağınıza iddiaya girerim!

nişanınızı fotoğraflayın!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi Düğün Fotoğrafçıları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Fotoğrafçıları

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

GD

Gizem Derin

23/10/2014

kesinlikle haklısınız. tanıdıklara verince bu görevi hem o kişiyi bütün gece darlamış oluyoruz, hem onla hiç fotoğrafınız olmuyor, hem de bir yerden sonra tembellik başlıyor :) e haklı da.. en iyisi bir fotoğrafçı tutmak..