Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı

4,8
 • Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Nazlı Çınarr
  Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

 • Halkla İlişkiler

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tek mekanlı fotoğraf çekim paketimizde 1 adet panoramik albüm,2 adet aile albümü ve 1 adet poster hizmeti var. Eğer ekstra olarak ikinci mekanda çekim yapmak isterseniz kanvas tablo da pakete dahil oluyor. Hikaye çekimlerimizdeyse panoramik keten albüm, 2 adet aile albümü, poster ve Olivo özel ahşap albüm kutusu veriyoruz. Ayrıca tüm çekimlerde çekilen fotoğraflarınızın dijital teslimini yapıyoruz. Fotoğraf, video, drone, kurgu ve montaj alanında uzmanlaşmış 9 kişilik bir ekibiz. Çekim türü ve mekana göre 2-4 kişilik ekipler halinde çiftlerimize eşlik ediyoruz. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı arıyor ama kara veremiyorsanız ekibimizin profesyonelliğine güvenerek bizi tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz."

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 5 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Düğün Köşkü Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet vermiyor.

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftin istediği lokasyona göre yurtdışı ve yurtiçi çekimler yapıyoruz özellikle tarihi konsepte ağırlık veriyoruzz "

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, 360° video booth".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı Hakkında

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı ailesi olarak yıllardır çiftlerimizin en güzel anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Çalışmalarımızın ardında yatan motivasyon ise her zaman bize ilham veren ölümsüzlük ve bereketin temsili zeytin ağacı oluyor. Çiftlerimizin en özel günlerinden izler taşıyan karelerin bu ağaç gibi sonsuza dek kalıcı olmasını istiyoruz:

Deneyim

Deneyimli ekibimizle marka, etkinlik ve kurumsal firmalar için çekimler gerçekleştiriyoruz. Düğün fotoğrafçılığı ise en hassas olduğumuz alan. Yaptığımız çekimler sayesinde geçtiğimiz yıllarda Göktürk Dergisi’nden Yılın En İyi Çıkış Yapan Düğün Fotoğraf Ekibi ödülüne layık görüldük. Ayrıca düğün fotoğrafçılığı alanında da atölyeler düzenleyerek birçok kişiye düğün fotoğrafçılığının inceliklerini öğretiyoruz. Alanımızdaki deneyim ile her geçen gün sektörde yerimizi sağlamlaştırıyoruz..

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul’da iç ve dış mekanlarda çekimler gerçekleştiriyoruz. Kalenderhane, Belgrad Ormanı, Kilyos Sahili ve Kibrithane en sevdiğimiz mekanlardan. Şehir dışında da Kapadokya gibi büyüleyici mekanlarda daha önce çekim yaptık. Çiftlerimiz isterse yurt dışı çekimlerinde de onlara eşlik ediyoruz. Ayrıca tarla, kumsal, hikaye ve plato konseptleri ile de harika kareler ortaya çıkarıyoruz.

Son zamanların trendi tarihi not et dediğimiz save the date çekimlerini de seçtiğiniz mekanlarda gerçekleştiriyoruz. Uzmanlık alanlarımızdan olan video çekimlerini ise çeşitli paketlerle beraber çekim türü ve mekana göre uyarlıyoruz. Düğün belgeseli ve hikayesi, düğün klibi gibi çekim hizmetleri de veriyoruz. 4-5 dakikalık düğün filminizi ve 1 dakikalık teaser’ı da sizin için seçtiğiniz müziklerle hazırlıyoruz.

Ekipman

İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçılarının arasından her bir ekip arkadaşımızın profesyonelliği ve alanında eğitimli olması ile sıyrılıyoruz. Çekimlerimizde doğru ekipmanı bilgi ve yeteneğimizle birleştirerek en iyi sonuçları elde ediyoruz. Hem fotoğraf hem de video çekimlerinde kaliteyi ön koyuyoruz. Kullandığımız ekipmanların başlıcaları;

●Sony a7s2
●Sony a73
●Jimmy jib
●Go pro
●Drone

Baskı Hizmetleri

Baskı konusunda da çiftlere yardımcı olan bir İstanbul düğün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çekimler tamamlandığında firma hassasiyetle çekilen kareleri son kalitede panoramik albümlere dönüştürüyor. Her bir fotoğraf karesinin dijital kopyalarının teslim edildiğini de ekleyelim. Ayrıca montajı yapılmış video çekimleri de dijital ortamda teslim ediliyor. Bu sayede çiftler değerli anlarının hiçbirini kaybetmiyor ve saklama şansı elde ediyor.

Düğün günü çekimlerinden konsept çekimlere kadar pek çok farklı alanda hizmet veren çiftlerin memnuniyetini ön plana koyuyor. çalışmak ve düğününüzü ölümsüzleştirmek isterseniz sayfada verilen telefon numarasını tuşlayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Arzu ederseniz yan tarafta görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ isimli formu doldurabilir ve ekibimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Tek mekanlı fotoğraf çekim paketimizde 1 adet panoramik albüm,2 adet aile albümü ve 1 adet poster hizmeti var. Eğer ekstra olarak ikinci mekanda çekim yapmak isterseniz kanvas tablo da pakete dahil oluyor. Hikaye çekimlerimizdeyse panoramik keten albüm, 2 adet aile albümü, poster ve Olivo özel ahşap albüm kutusu veriyoruz. Ayrıca tüm çekimlerde çekilen fotoğraflarınızın dijital teslimini yapıyoruz.

Fotoğraf, video, drone, kurgu ve montaj alanında uzmanlaşmış 9 kişilik bir ekibiz. Çekim türü ve mekana göre 2-4 kişilik ekipler halinde çiftlerimize eşlik ediyoruz. Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı arıyor ama kara veremiyorsanız ekibimizin profesyonelliğine güvenerek bizi tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

.

İletişim

 • Adres:

  Merkez,İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Düğün Köşkü Fotoğrafçısı Yol Haritası

Düğün Köşkü Fotoğrafçısı Yorumları (9)

4,8

Kalite

Personel

İletişim

Ali & Ali

Düğün Tarihi: 15.06.2028

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

çok kaliteli bir hizmet aldım teşekkürler her şey için

Kubra & Şakir

Düğün Tarihi: 23.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika bir ekip Harika bir ekipHarika bir ekipHarika bir ekipHarika bir ekip

Melis & Can

Düğün Tarihi: 02.07.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

çok kaliteli bir hizmet aldım teşekkürler her şey için

Dugun & Gelin

Düğün Tarihi: 19.02.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bence her şeyiyle harika bir deneyimdi. Düğün Köşkü Fotoğrafçısı ailesine teşekkürlerimle

Kkdzgdgds & Bbxgffhgfhgfhgfh

Düğün Tarihi: 10.10.2022

Kalite 3,0 Personel 3,0 İletişim 5,0

Beğfdmfdslkjfldsknfkdsl jfodsjldsflşsdjk kjslfjsdgfdgdrd

Kubra & Muhammet

Düğün Tarihi: 23.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

sndshdu h fıodshfkjdlkfj llsjlfdsjflkdsjfklsdjlfk lj

Özge & Test

Düğün Tarihi: 16.01.2024

Test test
Tes test test test test test tedrTest test
Tes test test test test test tedr

Gelin & Denemevt

Düğün Tarihi: 14.09.2022

Çift Yorumunuz pazarlama departmanımız tarafından incelenerek uygun bulunduğu takdirde yayına alınacaktır. Çift Yorumunuz pazarlama departmanımız tarafından incelenerek uygun bulunduğu takdirde yayına alınacaktır.

Ayşe & Test

Düğün Tarihi: 10.09.2022

Çift Yorumunuz pazarlama departmanımız tarafından incelenerek uygun bulunduğu takdirde yayına alınacaktır. Çift Yorumunuz pazarlama departmanımız tarafından incelenerek uygun bulunduğu takdirde yayına alınacaktır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.