Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı

E-posta Gönder

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı Hakkında

Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı ailesi olarak, 2015 yılında değerli çiftlerimiz için çekimler tasarlamaya başladık. Mutluluğu fotoğraflamak için çıktığımız maceramızda her zaman sizin için en iyiyi hedefledik. Güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışmanın ayrıcalığı ile size kaliteli hizmeti ve dostluğumuzu sunduk. Profesyonel fotoğraf sanatçısı 2 kişiyle başladığımız yolculukta istediğiniz çekim türleri ve hazırlıklar için ekibimize katılan dostlarımız da oluyor. Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla kendimizi eğitmeyi ve öğrenmeyi asla bırakmıyoruz. Uzmanlıklarımız, aldığımız eğitimler, yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ve heyecanımızla kendimize güveniyoruz. Çiftlerimize de güven vermeyi amaçlıyor, bu yüzden Fatih’teki stüdyomuzda isteklerinizi dinlemeyi ve sizinle tanışmayı da ihmal etmiyoruz.

Düzenlediğimiz görüşmelerle başlattığımız çekim süreci için belirtmek iteriz ki randevu sistemi ile çalışıyoruz. Fotoğraf, video ve klip çekimlerinizi tasarlayarak hayatınızın en özel günlerini unutulmaz hale getiriyoruz. Peki, düğün öncesi stres attığınız ve bolca eğlendiğiniz dış mekan çekimlerine ne dersiniz? Düğün sonrası da devam eden çekimlerimizin her birinde farklı bir konsept ve mekan tercih edebiliyoruz. Evlilik seremoninizi ise size yakışan bir şekilde tasarlıyor, gün boyu yanınızda oluyoruz. Bu sayede aşkınızın hikayesini kısa filmlere, sosyal medya kliplerine ve düğün kayıtlarına dönüştürebiliriz. Düğün mekanınızda doyasıya eğlendiğiniz anları, birlikteliğinize “Evet”, dediğiniz günü tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

Tüm bu çekimler ve çok daha fazlasını için İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ettiğinizde, fotoğraf kalitesi ve videoların çözünürlüğü konusunda da içiniz rahat edecek. Kusursuz bir albümünüz, hatıralarınızın orijinal kopyası ve kurgusu özel olarak yapılan videolarınız ise dijital ortamda teslim edilmek üzere uzman montajcımız tarafından hazırlanıyor.

İstanbul dış çekim düğün fotoğraflarınızı çeken ekibimiz, şehir dışında da yanınızda olarak değerli hatıralarınızı taçlandırmak için sizi bekliyor. Yapmanız gereken ise, Film Gibi Düğün Fotoğrafçılığı iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Ünalan Mah. Özcan Sk. No:8 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.