BTK Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 1 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Save the date, Nişan çekimi, Trashday, Konsept çekim, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerimizin istedikleri özel bir mekan varsa orada, eğer yoksa uygun seçenekler sunup yönlendiriyoruz.

Önerilen Firmalar

Selçuk İnci Photography
276 17 41

Kadıköy

Selçuk İnci Photography

Ödüllü bir düğün fotoğrafçısı olan Selçuk İnci, 12 yıldır fiilen fotoğrafçı...

Kalbimizde Düğün Var
111 7 10

Beykoz

Kalbimizde Düğün Var

Hayatınızın en özel ve mutlu günlerinden geriye yegâne hatıralar olarak kal...

Tuğba Kobal
86 10

Ümraniye

Tuğba Kobal

En mutlu anıların düğün günündeki kısa anlara sığmadığını mı düşünüyorsunuz...

Hakkında

BTK Photography adı altında yürüttüğüm çalışmalarım ile fotoğrafçılık sektöründe hatırı sayılır bir süredir ben de faaliyet gösteriyorum. Marka adımda BTK harfleri adımın kısaltılmış bir versiyonu. Adım Batuhan Karataş ve en mutlu günlerinde çiftler ile birlikte olup harika anılar yaratmaktan zevk duyuyorum. İstanbul’da yaşıyor ve Ümraniye fotoğrafçısı olarak serbest çalışıyorum. Fakat hiçbir konuda olmadığı gibi bu konuda da kendimi sınırlamıyor ve uzak yakın demeden şehrin her yerine gidebiliyorum. Hatta talep eden çiftlerim olursa onlar için uzak veya yakın demeden şehir dışına bile gidiyorum. Daha önce çevre iller ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin çok farklı yerlerinde çekimler gerçekleştirdim.

Düğün fotoğrafçılığına dair daha detaylı bilgileri vermeye devam ederim tabii ama bana güvenmeniz ve tercih etmeniz için beni tanımayı yeğleyeceğinizi de düşünerek hakkımda birkaç bilgi vermek istiyorum. Oldum olası görsel güzelliklere ve zevklere ilgi duyan biriydim ve fotoğrafçılığa hep sıcak baktım. Çok erken yaşlarda hobi olarak başlayan fotoğrafçılık tutkum yıllar geçtikçe benim ayrılmaz bir parçama dönüştü. Bu sebeple rahatlıkla söyleyebilirim ki 2011 yılından bu yana mesleğim haline gelen fotoğrafçılığı profesyonel bir şekilde yapıyorum.

Biraz tekil konuştuğum için tüm çekimleri tek başıma yaptığımı düşünmeyin. Yardım ve desteklerine ihtiyaç duyduğumda yeteneklerine çok güvendiğim bir ekibim var. Onlarla birlikte çekimlerimizi ilham sahibi ve yaratıcı birer eğlenceye dönüştürüyoruz. Çiftlerimizi rahatlatarak en doğal hallerini fotoğraflıyoruz.

Dış mekân çekimleri haricinde videolu içerikler de üretiyoruz. Düğün belgeselleri, düğün klipleri ve düğün hikâyeleri gibi videoları severek çekiyoruz. İster fotoğraf ister video olsun, çiftimize özel konseptler belirlemeye özen gösteriyor ve onların isteklerini muhakkak gerçekleştiriyoruz.

Bizimle iletişime geçmek ve İstanbul dış çekim fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz hemen sağ taraftaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Batuhan Karataş

 • Adres: Ümraniye/İstanbul

BTK Photography Yol Haritası

9 yorum


C&B

Canan & Burak

Düğün Tarihi: 31.01.2015

Birbirimize söz verdiğimiz ilk gün yanımızdaydı.
Birbirimize evet dediğimiz gün yine yanımızdaydı.
Hayatımızın en özel en renkli anlarını ölümsüzleştiren eşsiz kardeşim...
İki iken üç olduğumuz gün yine yanımızda olacağına eminim.
En özel günü en anlamlı anılar olarak...
devamı 

E&M

Esra & Mustafa

Düğün Tarihi: 05.03.2018

Genç ve enerjik kadrosuyla çok eğlenceli çekimler yaptık. Eşim Mustafa normalde çok gergin ve sinirli yapıdadır BTK ekibinin samimiyeti ile 700ün üzerinde fotoğrafımız oldu :D Normalde Eşim selfi bile çektirmez :)) Çekimlerinde herhangi bir sınır koymamaları çok güzel. Dilediğiniz gibi dilediğiniz... devamı 

S&İ

Selen & İsmail

Düğün Tarihi: 10.09.2017

Gerçekten fotoğraf çekiminde çok profesyonel çekim yapıyorlar 6 ay öncesinde düğünümde bu firma ile çalıştım fotoğraflar çok orjinal ve kalitelidir. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

B&A

Berna & Ahmet

Düğün Tarihi: 27.08.2017

Ailemizin fotoğrafçısı ilan edilen Oğuz :))) Çekimde tüm kız tarafı oradaydı. Herkesi güldürmeyi bırakın 30m uzağımızdaki gelin damat bile Oğuz'un yaptığı espirilere gülüyordu :D:D Biz hem eğlendik hem çekim yaptırdık.. Ailemize bile kendini sevdiren yerinde duramayan Oğuza teşekkür ediyoruz... devamı 

B&N

Bahar & Numan

Düğün Tarihi: 25.08.2017

Farklı ve yenilikçi tarzlarıyla , alakalarıyla , samimiyeti ve yönlendirmeleri herşey çok güzeldi... Teşekkür ederizzzz..

H&Ü

Hande & Ümit

Düğün Tarihi: 13.08.2017

Sabah 06:30 da Başlayan gece 00:00 da biten maceramızı ölümsüzleştiren Batu ve Oğuza teşekkürler inanılmaz ikili :))

Ş&T

Şebnem & Taner

Düğün Tarihi: 10.08.2017

Birbiriyle uyumlu süper bir ekip bizi karşıladı.Fotoğrafçı ekibinden çekimlerimiz için yardıma gelen Aleyna'nın hakkını ödeyemem. Kız resmen asistanlığımı yaptı makyajımla saçımla, tarlatanla uğraştı seni seviyorum ALEY :))) Bize katlandığınız için ayrıca teşekkürler :) Sonuç Mükemmeldi..

F&A

Fatma & Abdullah

Düğün Tarihi: 06.08.2017

Bayan fotoğrafçı seçeneklerinin olması bizim için çok iyi oldu..Albümlerin kalitesi çok güzel farklı bir çalışmaları var.. Aleyna süpersin Teşekkür ederim :))

D&c

Duygu & cem

Düğün Tarihi: 05.08.2017

Herşey çok güzeldi eline koluna sağlık Batuhan.
-Cem

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.