Sim Davetiye

E-posta Gönder

0224 322 2360

Sim Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Günlerdir hatta yıllardır hazırlıklarınızı tamamlamaya çalıştığınız düğün gününüz için her şeyi ayarladıysanız sıra davetiye seçimine gelmiş demektir. Sevdiklerinize düğün eğlencenizin nerede ve saat kaçta yapılacağınızı bildireceğiniz davetinizi hazırlamak için sizi Sim Davetiye’de bekliyoruz.

Yıllara dayanan tecrübemiz, pek çok ilde hizmet sunuyor oluşumuzla rakiplerimiz arasında öne çıkan bir firmayız. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak birbirinden güzel modellerimizle beklentileriniz doğrultusunda size özel kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olduğu için davetiye tasarımınızın her aşamasında fikrinizi ve onayınızı alıyoruz. Tecrübelerimizle yol gösteriyor olsak da son kararı daima size bırakıyoruz.

Merkezi Bursa olan bir firmayız. Sadece Bursa sınırlarında hizmet sunmakla yetinmiyor, aynı zamanda çok sayıda ilde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Çalışmalarımızın daima kaliteli ve dikkat çekici olması için uğraşıyoruz. Özel tasarımlar oluşturuyor, özgün çalışmalara imza atıyoruz. Davetiye seçiminiz için bizimle görüştüğünde sizinle ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Düğün konseptiniz ve tarzınız doğrultusunda davetiye modelinizin ne olacağına karar veriyoruz.

Düğün konseptiniz denizle alakalı bir temaysa mavi renkler, deniz kabukları fazlasıyla kullanılacaktır. Bunun için dilerseniz davetiye tercihinizde de bu unsurlara yer vererek görsel anlamda hoş bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Düğün mekanınız ihtişamlı bir salonsa gümüş ve altın renklerinin hakim olduğu bir davetiye daha güzel olacaktır. Dilerseniz tarzınızı yansıtmak için kendi fotoğraflarınızın basılı olduğu ya da karikatür çizimlerinizin yapıldığı bir davetiye de hem eğlenceli hem de akılda kalıcı olacaktır. Tüm bunlar, bizim fikirlerimiz. Nasıl bir davetiye istediğiniz konusundaki karar her zaman size aittir. Siz isteyin, biz yapalım.

Siz de Bursa davetiye firmaları arasında yer aldığımız Sim’in şanslı çiftlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Muzaffer Yavasoglu

  • Telefon: 0224 322 2360
  • Adres: Bursa

Sim Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!