Pozitif Matbaacılık

E-posta Gönder

Pozitif Matbaacılık

Düğün Davetiyesi

Kategori

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sim Davetiye
1

Merkez

Sim Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Yıldırım

Doğan Matbaacılık

Sadık Ofset & Davetiye
3

Merkez

Sadık Ofset & Davetiye

Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Eylül 2003 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız, matbaa baskı ve grafik tasarım alanlarında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, oturmuş kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. 700 metrekarelik alanında baskı öncesi ve baskı sonrası bir çok alanda hizmet sunabilan bir firmayız. 17 Kişilik kadrosu ile alanında kurumsal bir firma olmaya çalışmaktayız.
Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden matbu ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.
Kartvizitten, kitaba kadar bireysel ve kurumsal, Broşür, Katalog, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Resmi Evrak basımı gibi kağıt ve karton üzerine basılı altı yüz çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.
Matbaamızın alanında kurumsallaşmış orta ve büyük ölçekli firmalara, kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet veriyor olması, sizinde bu kaliteye ve standarda davet edilmeniz anlamına geliyor. Firmamız baskı çözümlerinde, verdiği teslim tarihine önem vererek, kendi sektörü içinde belirli bir saygınlık kazanmıştır.
Kültür Bakanlığı kitap basma sertifikası ile, kitap, dergi, ajanda, yıllık gibi basılı ve tirajı yüksek çalışmalarda çözüm sunmaktadır.
Fotoğraf çekiminden, grafik tasarıma, düzenlemeden mizanpaja, baskı öncesi ve baskı sonrası kaliteli 4 renk baskı hizmetine kadar her alanda hizmet sunmaktadır.

İletişim

Murat Dal

  • Adres: İnönü Cad. No: 163 / Osmangazi

Pozitif Matbaacılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!