Pozitif Matbaacılık

E-posta Gönder

Pozitif Matbaacılık

Pozitif Matbaacılık Hakkında

Eylül 2003 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız, matbaa baskı ve grafik tasarım alanlarında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, oturmuş kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. 700 metrekarelik alanında baskı öncesi ve baskı sonrası bir çok alanda hizmet sunabilan bir firmayız. 17 Kişilik kadrosu ile alanında kurumsal bir firma olmaya çalışmaktayız.
Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden matbu ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.
Kartvizitten, kitaba kadar bireysel ve kurumsal, Broşür, Katalog, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Resmi Evrak basımı gibi kağıt ve karton üzerine basılı altı yüz çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.
Matbaamızın alanında kurumsallaşmış orta ve büyük ölçekli firmalara, kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet veriyor olması, sizinde bu kaliteye ve standarda davet edilmeniz anlamına geliyor. Firmamız baskı çözümlerinde, verdiği teslim tarihine önem vererek, kendi sektörü içinde belirli bir saygınlık kazanmıştır.
Kültür Bakanlığı kitap basma sertifikası ile, kitap, dergi, ajanda, yıllık gibi basılı ve tirajı yüksek çalışmalarda çözüm sunmaktadır.
Fotoğraf çekiminden, grafik tasarıma, düzenlemeden mizanpaja, baskı öncesi ve baskı sonrası kaliteli 4 renk baskı hizmetine kadar her alanda hizmet sunmaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İnönü Cad. No: 163 / Osmangazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pozitif Matbaacılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.