Koclar matbaa

Koclar matbaa

Düğün Davetiyesi

Kategori

Bursa

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Bursa Osmangazi’de, Gülbahçe Mahallesi adresinde hizmetinizde olan işyerimizde en güzel düğün davetiyeleri basılıyor. Koçlar Matbaa olarak yıllardır hizmetinizdeyiz. Düğün hazırlıkları içinde kendinize biraz zaman ayırın ve eşinizle birlikte düğün davetiyenizi seçmeye gelin, çok zevkli bir mola olacaktır. Hazır bulunan davetiye koleksiyonumuz içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ya da size özel bir tasarım yaparız. Özel zarflar, kabartmalı veya fotoğraflı davetiyeler, kurdeleli ve kapaklı çeşitler beğenilerinizi bekliyor. Ayrıca matbaamızda baskı konusunda gerekli olan bütün işler ofset baskı tekniğinin incelikleri ve kalitesiyle yapılmaktadır. Düğün tarihinden on gün önce bize haber verir ya da en iyisi bizi ziyaret ederseniz biz de söz verdiğimiz saatte davetiyelerinizi hazırlayıp size teslim ederiz

  • Adres: Gulbahce Mah 2.cevizli cad no 40/A osmangazi / bursa


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Koclar matbaa firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.