Karlıtepe Davetiye

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Karlıtepe Davetiye Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2 TL'den az

Karlıtepe Davetiye Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Karlıtepe Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Karlıtepe Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı

Karlıtepe Davetiye Hakkında

Konuklarınızı en özel gününüzden haberdar etmenin yolu nedir? Tabii ki davetiye. Karlıtepe Davetiye olarak özel günleriniz için aşk hikayenizi en iyi yansıtacak olan modeli bulmaya hazırız!

Evlilik hazırlığı sürecinin bir diğer önem verilen konusu da düğün davetiyesi seçimi. Uygun modeli seçerken birçok farklı düşünce aklınızda var. Örneğin, düğün konseptinize uygun olanı seçmek elbette doğru bir hamle olacaktır ya da eşinizle birlikte ortak zevklerinize uygun olan modelleri de seçebilirsiniz. Tüm bunlar için Bursa düğün davetiyesi firmaları arasında yer aldığımız markamızın çatısı altında birçok modelimizle karşınızdayız. Yönlendirmelerimizle seçiminizi kolaylaştıracağımıza eminiz. Kriterlerinizi belirledikten sonra her şey hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Sade, şık, farklı ya da marjinal birçok davetiye modeline sahip olduğumuz için siz, üzerine yazmak istediğiniz sözlere karar vermelisiniz. Çünkü, davetiyeniz ömür boyu gülümseyerek düğününüzü hatırlatacak bir detay olarak kalacak. Dolayısıyla seçtiğiniz sözler, eşinizle hikayenizi en iyi şekilde anlatarak, aşkınızı konuklarınıza gösterecek. Ama eğer bu konuda kararsızsanız, merak etmeyin. Çözüm odaklı hizmet anlayışımızla, hazırladığımız davetiye sözleri arasından en uygun olanı seçebilirsiniz.

Birçok davetiye modeli içerisinde yılın trendlerini incelemek yerine özel tasarım olanları da tercih edebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz fikirlerden ilham alarak yeni bir tasarım dahi oluşturabilirsiniz. Örneğin, eşinizle birlikte anlamlı bulduğunuz bir aksesuarı davetiyenizle birleştirerek özel bir tasarım yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzün genişliği doğrultusunda yapamayacağımız hiçbir model yok.

Düğün hazırlığı boyunca birçok konuyla aynı anda uğraştığınızın farkındayız. Davetiye dışında, davet salonu, gelinlik, fotoğrafçı gibi birçok hizmete ihtiyacınız var. Merak etmeyin çünkü Karlıtepe markası altında bu saydığımız tüm hizmetleri veriyoruz. Bu sayede davetiye seçmek amacıyla geldiğiniz yerimizde belki de birçok ihtiyacınıza çare olacağız.

Sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Beşevler Konak Mah. Yıldırım Cad. Gülbiten Sok. No:25/A PK-16110 Nilüfer BURSA ( Salon Karlıtepe Karşısında ) İşletmemiz Nilüfer Metro istasyonuna yürüme mesafesindedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.