Forinvite

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Forinvite Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Forinvite Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Forinvite Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen düğününüz için hazırlıklarınıza tam gaz devam ederken, sevdiklerinizi de düğüne davet edeceğiniz davetiye hazırlıklarını elbette atlamayacağınızı düşünüyoruz. Bursa düğün davetiyesi firmaları arasında yer aldığımız Forinvite markasıyla online ortamda davetiyelerinizi hazırlıyoruz. Sınırsız gönderime sahip bu davetiyeleri yakınlarınızla dijital ortamda paylaşabilirsiniz.

Alanında uzman, bilgisayar ve tasarım becerileri yüksek, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Birbirinden özgün tasarımlarımızı beğeninize sunarak istediğiniz davetiyeyi hazırlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak istek, arzu ve beklentileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Hem zamandan kazanmanız hem de çevremizi korumaya katkı sağlayacağınız online davetiye uygulamalarımızla konuklarınızı hayatımızın her alanını kaplayan dijital ortamda düğününüze davet edeceksiniz. Kağıt baskı olmadığı için doğayı koruyan bu uygulamayla paranızı ve sağlığınızı da korumuş olacaksınız. Dijital bir hizmet olduğu için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmıyor. Üstelik herhangi bir sayı adeti olmadan limitsiz şekilde davetiyelerinizi paylaşabiliyorsunuz. Misafirlerinizin katılım durumlarını da takip ederek kimin düğününüze eşlik edip etmeyeceğini önceden öğrenebilirsiniz.

Davetiyenizi hazırlama aşamasında ise izlediğimiz birkaç önemli adım var. Bunlardan ilki öncelikle bir konsept belirlenmesi. Sizin fikrinizi alarak, yaptığımız çalışmaları da beğeninize sunuyoruz. Gerektiğinde size danışmanlık yaparak verdiğiniz karar doğrultusunda davetiyenizin görsel düzenini netleştiriyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun tasarım çalışmalarımıza bilgisayar ortamında başlıyoruz. Tasarımın son haline geldiğimizde ise size tekrar fikrinizi soruyor ve onay verirseniz modeli bitirme aşamasına geçiyoruz. Ortalama bir saatlik bir çalışma sonucunda davetiyenizi hazırlayarak dijital ortamda dağıtabilecek forma dönüştürüyoruz.

Siz de Bursa düğün davetiye fiyatları hakkında araştırma yapan bir çiftseniz ve yolunuz Forinvite ile kesiştiyse sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası aracılığıyla bize ulaşarak hizmet içeriklerimizin yanı sıra fiyat tekliflerimizi de öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.