Doğan Matbaacılık

E-posta Gönder

Doğan Matbaacılık

Doğan Matbaacılık Hakkında

Doğan ofset eline geçen fırsatları değerlendirerek 1986 yılında kendi iş yerini açarak işe başladı. O zamanın şartlarına göre ustalık ve mahareti ile kendi işine odaklanıp daha sonra zamanla makine parkurunu ve işletmesini daha ileriye taşıdı.
Doğan ofset 2008 yılından beride 400 m2 olan 3 katlı kendi binasında 24 yıllık tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir..
Ayrıca müşterilerimize verdiğimiz değer ve onların bize verdikleri takdir ile bugünlerde bulunduğumuz konuma eriştiğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca ilkelerimiz doğrultusunda davranmamız da bizi başarıya taşıyan etkenler arasındadır.
Müşterimiz için değer ortaya koymak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmaya çalışırız. Daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Amacımız sürekli gelişmek için kaynak oluşturmaktır. Ürünlerimize sahip çıkarak ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak görevimizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Duaçınarı Mah. Yeşim Sk. No:23 Yıldırım

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Doğan Matbaacılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.