Doğan Matbaacılık

Listeme ekle
Doğan Matbaacılık


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Doğan Matbaacılık sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Doğan ofset eline geçen fırsatları değerlendirerek 1986 yılında kendi iş yerini açarak işe başladı. O zamanın şartlarına göre ustalık ve mahareti ile kendi işine odaklanıp daha sonra zamanla makine parkurunu ve işletmesini daha ileriye taşıdı.
Doğan ofset 2008 yılından beride 400 m2 olan 3 katlı kendi binasında 24 yıllık tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir..
Ayrıca müşterilerimize verdiğimiz değer ve onların bize verdikleri takdir ile bugünlerde bulunduğumuz konuma eriştiğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca ilkelerimiz doğrultusunda davranmamız da bizi başarıya taşıyan etkenler arasındadır.
Müşterimiz için değer ortaya koymak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmaya çalışırız. Daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Amacımız sürekli gelişmek için kaynak oluşturmaktır. Ürünlerimize sahip çıkarak ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak görevimizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Arzu Kaya Adres Duaçınarı Mah. Yeşim Sk. No:23 Yıldırım
Yıldırım,
Doğan Matbaacılık ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Doğan Matbaacılık hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap