Davetiyemi Buldum

E-posta Gönder

Davetiyemi Buldum Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5-10 TL

Davetiyemi Buldum Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Davetiyemi Buldum Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Davetiyemi Buldum Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Davetiyemi Buldum Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir davetiye sektöründe farkımızı ortaya koyuyoruz. Davetiyemi Buldum Bursa’da bulunuyor olabilir ama ürünleri her yerde. Hatta deyim yerindeyse dünyanın dört bir yanında. Türkiye’yi aşan ürünlerimiz, sınırlarımızı öyle genişletti ki artık dünyanın her yerine gönderim yapabiliyoruz. Konudan çok uzaklaşmadan söyleyelim, adımızdan da anlayacağınız üzere modellerimizi görür görmez “davetiyemi buldum!” diyebilmeniz için ekipçe çok çalışıyor ve trendleri her zaman takip ediyoruz.

Özel dizayn teknikleri ve becerileri ile davetiyeler tasarlayan başarılı ekip arkadaşlarımız var. Bunlar sayesinde çiftlerimizin diledikleri özelliklere birebir uyan şık davetiyelere sahip olabiliyoruz. Tasarım kadar önemli olan baskı işini de en iyi şekilde yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli kâğıt ve baskı kalitesi ile her zaman harika sonuçlar elde ediyoruz. Pleksi, asetat, mermer görünümlü ve daha birçok yenilikçi ürünle davetiyelerimizi şekillendiriyor çift dilerse lazer kesim de yapabiliyoruz. Davetiye ile birlikte zarfını da biz hazırlıyor, kurdele, ip, hasır veya aklınıza gelen her türlü aksesuarı kullanabiliyoruz. Dilerseniz kaligrafi de yapıyoruz.

Üstelik sadece davetiye değil daha birçok konuda daha tasarım ve üretimler yapıyoruz. Örneğin, nişan veya düğün gibi organizasyonlarınız için karşılama panoları, menü kartları, masa kartları, LCV kartları, metal isimlikler, stickerlar, afişler ve etiketler de sağladığımız hizmetler arasında. Bunların her birini ayrı ayrı talep edebileceğiniz gibi birden fazlasını da isteyebilirsiniz. Eğer belirli bir konsept oluşturarak son derece uyumlu ve şık ürünler istiyorsanız her birini kendi türüne göre aynı şekilde tasarlayabiliriz. Davetiyeniz, masa kartlarınız ve düğün menünüzün dilediğiniz temada olması gerçekten misafirlerinizi etkileyecek ve düğünün detaylarına olan dikkati ve beğenileri artıracaktır.

Bursa davetiye firmaları arasında sizi en iyi anlayacak ve isteklerinize cevap verebilecek bir ekip arıyorsanız Davetiyemi Buldum olarak bizi tercih edebilirsiniz. Sayfadaki formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Davetiyemi Buldum Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

C&O

Cansu & Osman

Düğün Tarihi: 19.06.2018


Berlin, Almanya'da olmama rağmen, Melis Hanım tüm profesyonelliği ve içtenliği ile Türkiye'den yardımımıza koştu. Kısa sürede istediğimiz tasarımı yaptı ve kargoladı. Tam istediğim, hayal ettiğim gibi gerçekten. Ayrıca bizimkinde tuvale dokulu kağıt seçmiştik, gerçekten kalın ve çokk güzel bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.