Kardelen Davetiye

Kardelen Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Kardelen Davetiye olarak davetiye basımında geniş ürün yelpazemiz ile "düğün davetiyeleri, nişan gününüz için davetiyeler, kına geceniz için davetiyeler, sünnet organizasyonlarınız için davetiyeler ve doğum günleri, özel günlere davetiyeler ve tebrik kartları" basım alanında hizmet vermekteyiz. Güvenilir ve kaliteli firma olma prensiplerimizden ödün vermeden istediğiniz baskı ve renk kalitesindeki hizmeti ve uygun fiyat avantajları sağlayarak matbaacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin sayısını artırarak yıllardır çalışmaya devam etmekteyiz. gelişen teknolojik makinelere yaptığımız yatırımlar ile iş alanımızdaki hizmetlerimizi kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterilerimize teslim etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak önceliklerimiz arasındadır. Evlenecek olan çiftlere, sünnet düğünü olacak çocuklara ve iş dünyasına davetiye ve tebrik kartları hazırlamaktayız

  • Adres: Kızılsaray Mh. 81. Sk.No:4/7


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kardelen Davetiye firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.