Aydemir Reklam Ve Matbaa

Aydemir Reklam Ve Matbaa

Düğün Davetiyesi

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan Aydemir Reklam Ve Matbaa eski ve klasik tasarımlardan sıkılan herkesi davet ediyor. Düğün sezonuna yaklaşırken akıllarda yine aynı soru işaretleri var. Davetiye konusunda nasıl bir yol izlenmelidir? Bu konuda uzman bir bakış açısı her zaman daha çok şey kazandıracaktır. Eski usul ve klasik modellerdeki davetiyeler artık her matbaa tarafından basılabiliyor. Ancak günümüzde yenilikçi bir dünyada taş süslemeli, kişiye özel, rengarenk, istenilen ebat ve şekillerde davetiye bastırmak çok kolay değil. Bunun için Muzaffer Aydemir önderliğinde hizmet veren bu reklam ve matbaa firması ile aradığınız yenilikçi bakışı bulabileceğinizi ifade edebiliriz. Sadece düğün için değil, doğum günü, kına, kutlama, sünnet gibi farklı özel günlere de davetiye hazırlanmaktadır. Ayrıca reklam vermek isteyen ve özel basım için uygun fiyatlı bir yer arayanlara da kapılarını aralamaktadır.

  • Adres: T.Paşa Mah. Yeşilırmak Cad. No:12/A Kepez / Antalya


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Aydemir Reklam Ve Matbaa firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.