Antalya Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Aksu

Yafes Reklam

Boutique.D'lara
15 12

Muratpaşa

Boutique.D'lara

2-3 TL
Şehir Dışı Gönderim
Design Masters
15 1 8

Muratpaşa

Design Masters

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğün tarihinizi aldınız, düğün mekanına karar verdiniz. O halde sırada düğününüzü sevdiklerinize duyurmak ve mutluluğunuza onları da dahil etmek var! İşte biz, Antalya Davetiye olarak bu noktada devreye giriyor ve özel gününüzü davetlilerinizle paylaşmak için kartlar hazırlıyoruz.

Bir davetiye seçimini etkileyen birçok faktör vardır. Göz beğenisi en önemlisi olmakla birlikte aynı zamanda düğünüzün konseptine ve tarzınıza uyması gerekmektedir. Bir kır düğünü yapacaksınız seçeceğiniz davetiyenin modern ve konsepte uyması gerekir. Bohem bir düğün tercih ediyorsanız da biraz sıra dışı seçimler yapabilirsiniz. 20’den fazla davetiye seçeneğimiz ile tüm bu beklentilerinizi karşılıyoruz. Örneğin, Butiqline Davetiye modellerimizde daha soft renk seçenekler ile sadeliğin ön plana çıktığı kartlara yer veriyoruz. Pink Point Davetiyelerimiz ise farklı renk ve şekillerde yer alıyor. Eğer çift olarak bir sinema tutkunuysanız, klaket davetiyelerimizden öneriyoruz. Anka Davetiyeler ise çiçekleri bolca yer aldığı kır düğünü konsepti düşünenlere uygun! Bunlar gibi sayabileceğimiz bir sürü davetiye modelimizden istediğinizi bulacağınızdan eminiz.

Davetiyeleri gönderirken birkaç noktaya dikkat ediyoruz. Eğer birden fazla parçalıysa, demonte şekilde size gönderiyoruz. Takılması oldukça kolay olduğu için zorlanmıyorsunuz. Siparişlerinizi verirken de sizden baskı onayı almadan çalışmalarımıza başlanmadığını da belirtmek isteriz.

Sadece davetiye de değil aynı zamanda nikâh şekerleri konusunda da ürünlerimiz mevcut. Birçok çeşidimiz arasında konuklarınıza dağıtmak için aradığınız modeli bulacağınızdan eminiz. Bunun dışında da checkbox, menü ve masa kartı basımı gibi hizmetlerimiz de mevcut.

Antalya düğün davetiyesi yapan yerler arasında birçok model ile karşınızdayız. Hatta aynı zamanda DVD şeklinde de davetiye yapıyoruz. Minimum sipariş adedi 100 olmak üzere bir davetiye de aradığınız ne varsa bizde bulabiliyorsunuz.

Bizimle iletişime geçmek için de yapmanız gereken sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmanız ya da yandaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Evlenecek tüm çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

İletişim

Muzaffer Aydemir

  • Adres: Elmalı Mah. Hasansubaşı Cad. Doğrusöyler İşmerkezi No:29/A Antalya

Antalya Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!