Antalya Davetiye

E-posta Gönder

Antalya Davetiye Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Antalya Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Antalya Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Antalya Davetiye Hakkında

Düğün tarihinizi aldınız, düğün mekanına karar verdiniz. O halde sırada düğününüzü sevdiklerinize duyurmak ve mutluluğunuza onları da dahil etmek var! İşte biz, Antalya Davetiye olarak bu noktada devreye giriyor ve özel gününüzü davetlilerinizle paylaşmak için kartlar hazırlıyoruz.

Bir davetiye seçimini etkileyen birçok faktör vardır. Göz beğenisi en önemlisi olmakla birlikte aynı zamanda düğünüzün konseptine ve tarzınıza uyması gerekmektedir. Bir kır düğünü yapacaksınız seçeceğiniz davetiyenin modern ve konsepte uyması gerekir. Bohem bir düğün tercih ediyorsanız da biraz sıra dışı seçimler yapabilirsiniz. 20’den fazla davetiye seçeneğimiz ile tüm bu beklentilerinizi karşılıyoruz. Örneğin, Butiqline Davetiye modellerimizde daha soft renk seçenekler ile sadeliğin ön plana çıktığı kartlara yer veriyoruz. Pink Point Davetiyelerimiz ise farklı renk ve şekillerde yer alıyor. Eğer çift olarak bir sinema tutkunuysanız, klaket davetiyelerimizden öneriyoruz. Anka Davetiyeler ise çiçekleri bolca yer aldığı kır düğünü konsepti düşünenlere uygun! Bunlar gibi sayabileceğimiz bir sürü davetiye modelimizden istediğinizi bulacağınızdan eminiz.

Davetiyeleri gönderirken birkaç noktaya dikkat ediyoruz. Eğer birden fazla parçalıysa, demonte şekilde size gönderiyoruz. Takılması oldukça kolay olduğu için zorlanmıyorsunuz. Siparişlerinizi verirken de sizden baskı onayı almadan çalışmalarımıza başlanmadığını da belirtmek isteriz.

Sadece davetiye de değil aynı zamanda nikâh şekerleri konusunda da ürünlerimiz mevcut. Birçok çeşidimiz arasında konuklarınıza dağıtmak için aradığınız modeli bulacağınızdan eminiz. Bunun dışında da checkbox, menü ve masa kartı basımı gibi hizmetlerimiz de mevcut.

Antalya düğün davetiyesi yapan yerler arasında birçok model ile karşınızdayız. Hatta aynı zamanda DVD şeklinde de davetiye yapıyoruz. Minimum sipariş adedi 100 olmak üzere bir davetiye de aradığınız ne varsa bizde bulabiliyorsunuz.

Bizimle iletişime geçmek için de yapmanız gereken sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmanız ya da yandaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Evlenecek tüm çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Elmalı Mah. Hasansubaşı Cad. Doğrusöyler İşmerkezi No:29/A Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.