İstanbul'da Düğün Dansı Eğitimi Alabileceğiniz Dans Kursları

Düğüne haftalar kala düğün dansı derslerine başlamak isteyen çiftlere, kapısını çalabilecekleri düğün dans kursları listeledim. İşte Avrupa yakasındaki İstanbul dans kursları! Ama biz Anadolu yakasında dans kursu arıyoruz diyenleri baştan böyle alayım!

Tempo Dans Pilates

Şişli dans kursları arasında bulanan Tempo Dans Pilates, çoğu kurs gibi düğün dansını bireysel yani çifte özel veren kurslardan biri. Zeybekten romana, salsadan tangoya,valsten rumbaya, hatta cha cha, rockn roll ve swinge kadar tüm düğün dansları alanında eğitim alabileceğiniz kursta derslere başlamak için önerilen süre düğünden 2 hafta öncesi. İki hafta içinde de 4 adet derse girerek, koreografinizi tamamlayabilirsiniz.

tempo - Şişli dans kursları

Dans Point

Düğün için dans dersi almak isteyen çiftler için bir isim de Bakırköy dans kursları arasından giriyor listeye. Üstelik Bakırköy şubesinin yanısıra Anadolu yakasında Moda'da da şubesi bulunuyor Dans Point'in. Düğünden 4 hafta önce başlanan derslerde Rumba, Vals, Tango, Salsa, Bachata, Zeybek, Sirtaki, Zeybekiko,gibi farklı dans türlerinden eğitim almanız mümkün.

danspoint - Düğün için dans dersi

Hande Kayacık Dance Company

Düğün öncesi dans kurslarından biri de Hande Kayacık Dance Company! Beşiktaş dans kursları içinde yer alan kurs, bireysel olarak ya da grup içinde ders alabileceğiniz bir yapıda. Salon dansları, latin dansları, vals ve rumba dersleri alabileceğiniz Hande Kayacık Dance Company de diğer birçok kurs gibi derslere düğünden 4 hafta öncesinde başlıyor. Bu sürede de 4-5 ders süresince eğitim almış oluyorsunuz.

handekayacik - Düğün öncesi dans kurslarından

Dansorium Dans Kursu

Bolero, rumba, vals dersleri alabileceğiniz bir düğün dansı kursu olan Dansorium Dans Kursu, Mecidiyeköy dans kurslarından biri. Bireysel olarak sadece size özel bir eğitim alabileceğiniz kursta önerilen eğitim süresi 4 hafta fakat ders saatleri yine de çiftlerin insiyatifine bırakıldığı için 1-3-5 saatlik dersler alabiliyorsunuz. Üstelik bu aralar muhteşem bir indirim fırsatı sunuyorlar.

dansorium - Mecidiyeköy dans kurslarından

Tangoist

Taksim tango kursları arasında oldukça ünlü isimlerden biri olan Tangoist, Beyoğlu'nun bir o kadar ünlü sokağı Mis Sokak'ta yer alıyor. İlk dansı için tangodan başkasını düşünemeyen, tutkulu aşıklara sadece açık adres lazım! Gerisini deneyimli eğitmenler Aydın Kocamusaoğlu ve Pelin Koyun'a bırakın.

tangoist -  Beyoğlu

TangoPera Danspera

Tango kursu Taksim bölgesinde bolca bulunan bir şey aslına bakarsınız ama mesele sadece tango öğretebilen değil, düğün dansı eğitimi verebilen, çok fazla dans yeteneği olmayan ve bu işe sadece 3-4 hafta ayırabilecek çiftlere de tango öğretebilen eğitmenler ve dans kursları bulmakta. İstiklal Caddesi üzerine yer alan TangoPera Danspera, çifte özel bireysel düğün dansı eğitimi veren kurslardan biri. Tangonun yanı sıra vals, salsa, cha cha, bachata, merenge, sirtaki, swing, rockın roll gibi farklı dans türlerinde de eğitim alabiliyorsunuz. İlk dansınız için ortalama eğitim süresi ise 3-4 saat!

tangopera - İstiklal Caddesi

Şehrindeki 175 Düğün Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.