İstanbul'da Düğün Dansı Eğitimi Alabileceğiniz Dans Kursları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

4:15 dakika

30.09.2021

Düğününde uzun süre konuşulacak ve tüm davetlileri şaşırtacak düğün dansını gerçekleştirmek için profesyonellerden yardım almaya ne dersin? Bu süreçte sana ve müstakbel eşine yardımcı olabilecek İstanbul'daki 10 dans kursunu sıraladık.

düğün dansı kursu

Eğlenceli düğün dansı videoları izlerken sen de "Düğün dansım böyle olmalı" diyorsan eşinle ya da arkadaşlarında hareketli bir müzik seçip, sürpriz bir dans hazırlayabilirsin.

İkinizin de hayalindeki düğün dansını gerçekleştirmek için İstanbul'da en iyi dans kursları ve fiyatlarını araştırabilir, bütçeniz ve tercihlerinize en uygun kursu seçebilirsin. Düğün dansı kursu fiyatları İstanbul'da, ders sayısı ve türü ile dansı grup ya da çift eğitimi gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor. İstanbul'da ortalama fiyatlar 400-600 TL arasında.

Sen de İstanbul’da dans kursları ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak istersen senin için hazırladığımız İstanbul dans kursları listesine hemen göz at!

1-Düğün Dansı Kursları Melih Altın

Düğünde ilk dans için dans eğitimi almak istiyorum diyen çiftlere, sadece ilk dans değil, giriş müziği eşliğinde yürüyüş, fotoğraflar için poz teknikleri gibi eğitimleri veren Melih Altın, İstanbul Kadıköy dans kursları arasında yer alıyor.

Düğün mekanında prova ve hediye dans ayakkabısı imkanları bulunan firmada ortalama kurs süresi 3-4 ders. Düğün dans kursu fiyatları 400 TL'nin altında.

i̇stanbul'da düğün dansı eğitimi alabileceğiniz dans kursları

2-Berk Kaya Wedding Dance

İstanbul Anadolu yakası dans kursları arasında düğün dansı eğitimi veren Berk Kaya da bulunuyor. Kadıköy'de düğün için dans kursu arayan çiftler için ideal olan Berk Kaya, düğün dansı eğitimi alacak çiftlere bachatadan, boleroya kadar çeşitli eğitim seçenekleri bulunuyor. Ayrıca düğün zeybek kursu arıyorsan, Berk Kaya zeybek ve harmandalı gibi yöresel dans eğitimleri de veriyor. Firmada düğün dansı eğitimleri için minimum fiyatlar 1000 TL'nin üzerinde.

i̇stanbul'da düğün dansı eğitimi alabileceğiniz dans kursları

3-Wedding Dance By Besher Hanadan

Şişli dans kursları arasında yer alan Wedding Dance By Besher Hanadan firması bachata, harmandalı, Latin dansları, merenge, salsa, tango gibi dans türlerinde eğitim alabileceğin firmalardan. Mekanda prova alma imkanı da sunan firmadan düğün dansı eğitimi alabilmen içine düğün tarihinden en geç 1 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor. Wedding Dance By Besher Hanadan'da minimum fiyatları ise 600-800 TL civarında.

Sana fikir vermesi için firmadan eğitim ve koreografi desteği alan çiftin videosunu da şuraya bırakıyoruz:

4-Shaka Dance

Kadıköy düğün dansı kursları arasında yer alan Shaka Dance, Kozyatağı’nda hizmet veriyor. Çiftlerin, düğün tarihlerinden ortalama 4 hafta önce iletişime geçmesi gereken kursta, provalar stüdyoda yapılıyor.

Shaka Dance'de, farklı imkanlar sağlayan 4 ayrı paket seçeneği bulunuyor. Düğününe kısa süre kaldıysa ve provalar için pek vaktin yoksa iki derslik mini paketi tercih edebilirsin. Daha vaktim var dersen, dört özel derslik gold paketi satın alabilirsin. Fiyatlar ise 600-800 TL arasında.

Shaka Dance çiftlerinin videolarını izlemek ister misin? İşte romantik bir ilk dans örneği:

Shaka Dance

Shaka Dance

Firmayı İncele

5-Yalçın Şişman - Fun & Art's

Düğün dansı nasıl yapılır diye merak ediyor ve bireysel ya da grup olarak eğitim alabileceğin düğün dans kursları seçeneklerine bakıyorsan Yalçın Şişman - Fun & Art's'ın olanaklarını incelemelisin. İstanbul Kadıköy dans kursu firmalarından biri olan Yalçın Şişman - Fun & Art's'ta salon ve latin danslarının yanı sıra yöresel düğün oyunları eğitimi veriliyor.

Şu video da firmanın eğitimlerine dair sana fikir verebilir:

6-A Plus Dans Stüdyo

Birbirinden başarılı dans kursları İstanbul Avrupa yakası civarında oturan çiftlere hizmet veriyor. Şişli dans kursu seçenekleri arasında yer A Plus Dans Stüdyo’da yalnızca düğün giriş dansı değil, nedimelerle sürpriz dans koreografisi, grup dansları eğitimi gibi seçenekler de bulunuyor.

Derslere başlamak için düğünden bir hafta önce iletişime geçmenin yeterli olduğu A Plus Dans Stüdyo’da minimum fiyatlar 400 TL'nin altında.

i̇stanbul'da düğün dansı eğitimi alabileceğiniz dans kursları

7-Cadde Sanat

İstanbul Şaşkınbakkal tarafında oturuyor ve en yakın düğün dansı kursu Anadolu yakasında nerededir diye merak ediyorsan Cadde Sanat Dans Kursu’nu inceleyebilirsin. Düğün dansı kursu İstanbul fiyatlarına kıyasla uygun fiyatlı bir seçenek olan, 400 TL'nin altında fiyatı bulunan ve ortalama kurs süresinin 5-6 ders olduğu kursta, bolero, harmandalı, latin dansları, salon dansları, salsa, swing, tango, vals ve zeybek eğitimleri alabilirsin.

Stüdyoda verilen eğitimlerde çifte özel koreografi de hazırlanıyor. Sen de Cadde Sanat’ta eğitimi verilen düğün dans videolarına göz atmak istersin diye, şuraya örnek bir video bırakalım:

8-Dans Point

Düğün dansı kursu Bakırköy civarında nerede var dersen Dans Point dans kursunu incelemelisin. Düğünden en az 4 hafta önce başlanan derslerde rumba, vals, tango, salsa, bachata, zeybek, sirtaki gibi farklı dans türlerinden eğitim almanız mümkün.

2 dersten 6 derse kadar değişen paketler için dans kursu minimum fiyatı 400-600 TL arasında ve dilersen düğün mekanında da gelinlikle prova yapılabiliyor.

i̇stanbul'da düğün dansı eğitimi alabileceğiniz dans kursları

Dans Point

Dans Point

Firmayı İncele

9-One Dance

Düğün öncesi dans kurslarından biri de One Dance. Şişli dans kursları içinde yer alan firma, çifte özel ders alabileceğiniz bir yapıda. Vals, tango, bachata, bolero, rumba, salsa, swing ve zeybek dersleri veren One Dance'te minimum fiyatlar 600-800 TL' civarında.

One Dance'de düğün dansı kursu alan çiftin videosuna da göz atmanı öneriyoruz:

One Dance

One Dance

Firmayı İncele

10-Erenköy Dans Akademi

Bachata, salsa, merenge, zeybek ve tango gibi dans türlerinde eğitim alabileceğiniz bir düğün dans kursu olan Erenköy Dans Akademi, Kadıköy dans kursu seçeneklerinden biri. Bireysel yani çifte özel olarak özel eğitim alabileceğiniz kursta önerilen eğitim süresi 5-6 hafta. Erenköy Dans Akademi'nin minimum fiyatları 400-600 TL.

Erenköy Dans Akademi'de eğitim alan çiftlerden örnek bir video izlemek istersen bu ilk dans videosuna bakmalısın:

Senin için hazırladığımız İstanbul’da dans okulları önerilerimiz bu şekilde. Sen de şehrindeki düğün dansı kursu seçeneklerini inceleyebilir, firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul’da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Düğün İçin Dans Kursları

Evlenecek Çiftler İçin İstanbul Avrupa Yakası Dans Kursları

En İyi Düğün Dans Müzikleri

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele

Sıradaki Makaleler

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursları Firmaları

Dans Kursları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum