Dans Kursları İstanbul

Düğün Dansı İstanbul Dans Keyfi Ataşehir

 • Min. Fiyat
  1.500-2.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

Düğün Dansı İstanbul Dans Keyfi Ataşehir Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-2.000 TL

Düğün Dansı İstanbul Dans Keyfi Ataşehir Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Düğün Dansı İstanbul Dans Keyfi Ataşehir Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Düğün Dansı İstanbul Dans Keyfi Ataşehir Hakkında

İstanbul Dans Keyfi Ataşehir, 25 yılı aşkın sektör tecrübesiyle sadece İstanbul dans kursları arasında değil Türkiye’nin de en köklü ve profesyonel dans okullarından biri oluyor. Birçok yarışmada ve organizasyonda yer alarak şampiyonluk kazanmış, alanında deneyimli eğitmenlerimizle çalışacağınız danslarınız düğününüzün unutulmaz bir anıya dönüşmesini sağlayacak. Bu mutlu gününüzde aşkınızı dansınızla ifade edecek, birbirinizle müthiş bir uyum için de dans pistinde süzüleceksiniz.

Deneyim
1998 yılında başladığımız yolculuğumuzda işimizi hala ilk günkü heyecan ve tutkuyla yapıyoruz. 12 eğitmen ve 8 asistandan oluşan ekibimiz geçmişlerinde Türkiye şampiyonluğu, Avrupa şampiyonluğu ve Dünya şampiyonluğu gibi değerli başarılar elde ettiler. 2012 yılında 198 çiftle koreografi yaparak Guinness Dünya Rekorları’na da adımızı yazdırdık. Aşkla ve tutkuyla dans eden profesyonel eğitmenlerimizle çalışarak düğünlerinizde siz de tüm misafirleri büyüleyeceksiniz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Türkiye’nin en tanınmış ve başarısını ispatlamış dans okullarından biri olan İstanbul Danskeyfi Ataşehir’in sunduğu eğitimler sadece düğün danslarıyla kısıtlı kalmıyor; Latin dansları, zeybek, vals, harmandalı, salsa, bachata, tango, oryantal, rumba, flamenko, İç Anadolu, Karadeniz, Ege, Akdeniz Doğu yöresi oyun havaları gibi bütün dans branşlarını kapsıyor. Alanında uzman ekibimizden alacağınız özel eğitimlerle tüm gözlerin üzerinizde olacağı etkileyici bir performans sergileyeceksiniz.

Ek Hizmetler
İstanbul Dans Keyfi Ataşehir’de ilk dansınız ve isterseniz kapanış dansınızı istediğiniz koreografilerde oluşturabilirsiniz. Düğününüzü planladığınız tarihten en az 3 hafta öncesine kadar bizimle iletişime geçerek hazırlıklara başlayabilirsiniz. Birebir özel dersler verebildiğimiz gibi arkadaşlarınızla grupça hazırlayacağınız eğlenceli koreografiler için de grup dansları eğitimi veriyor, düğününüzü unutulmaz anlara çeviriyoruz. Eğitim merkezimizin evinizin konforunu aratmayacak sıcak ve samimi ortamında provalarınızın da oldukça keyifli geçeceğini garanti ediyoruz.

Sevdiklerinize akıllarından silinmeyecek bir dans gösterisi yapabilmeniz ve en çok da eğlenmeniz için İstanbul Dans Keyfi Ataşehir profesyonel hizmetiyle yanınızda oluyor. “Ruhunu bul” diyor ve istediğiniz dansı, keyifli ve profesyonel bir ortamda öğretiyoruz. En iyi eğitmen kadrosu ve kadromuzun müşterileriyle kurduğu, onların isteklerini önceleyen iletişimiyle ayrıcalıklı bir eğitim sunuyoruz. İstanbul Dans Keyfi Ataşehir’in hizmetleri ve düğün dans kursu İstanbul fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizden ekibimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 27 46

 • Adres:

  atatürk mah Ataşehir blv ata 2/3 plaza no:93 kat 11

 • Haritadaki Konumu

  Düğün Dansı İstanbul Dans Keyfi Ataşehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.