Dans Kursları İstanbul

Fabrika Dans

5,0
  • Min. Fiyat
    1.500-2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Seta & Şahin

Düğün Tarihi: 31.08.2013

Düğünde zorlansanız da keyifle ve doğallığı bozmadan dans etmek isterseniz kesinlikle tercih edilmesi gereken bir dans kursu. Biz dans sırasında çok zorlandığımız anlar oldu yalan değil ama gerçekten her şeye rağmen çok iyi tasarlanmış her şeyin düşünülmüş olan bir koreografi üzerinde çalışmak çok... devam 

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fabrika Dans Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-2.000 TL

Fabrika Dans Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Fabrika Dans Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Fabrika Dans Hakkında

Düğün dansınızın bir sağa, bir sola sallanarak olup biteceğini sanmayın. Hem kendiniz hem de konuklarınız için Fabrika Dans’ın kapısını çalın ve eğitimlere başlayın!

Fabrika Dans Beşiktaş’ta düğün dansınız için alanında uzman ve federasyondan onaylı antrenörlerimizle size yardımcı oluyoruz. Bizden eğitim aldıktan sonra her müzikte rahatça dans edebilirsiniz. Hocaya ya da mekanda fazladan ücret ödemenize gerek yok. Kaliteli hizmet sunarken bütçenizi de düşünüyoruz. Dans koreografilerinizi tamamen sizin istediğiniz şekilde tasarlıyoruz. Türkiye Dans Sporları Federasyonu antrenörleri ile birlikte çalışmanızı sağlıyor, işin uzmanlarından ders almanıza aracı oluyoruz. Hatta ders alacağınız hocanın öz geçmişini görüp öyle karar vermenizi istiyoruz.

İstediğiniz zamanda ve günde hizmet almanızı sağlıyoruz. Grup dersi değil, kişiye özel olarak sizi çalıştırıyoruz. Dersi İstanbul'un en merkezi yerlerinden biri olan Beşiktaş’ta alıyorsunuz. Biliyorsunuz ki Beşiktaş’ın her yere ulaşımı var. Günün her saatinde stüdyomuza gelerek, ücretsiz bir şekilde dans salonumuzda pratik yapabilirsiniz. Üstelik tüm hizmetleri size sunabilmemiz için bize düğünden aylar önce ulaşmanıza gerek yok. Düğününüze en az bir hafta bile kalsa bize ulaşabilir, tüm bu söylediğimiz hizmetlerden ve daha fazlasından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Aşkın dansı rumba, asil hanımefendi ve beyefendilerin dansı olan İngiliz vals, tutkunun dansı Arjantin tango, heyecanın ve enerjinin dansı salsa, eğlencenin en güzel hali charleston, her notasında duygu yüklü olan harmandalı ve zeybek eğitim verdiğimiz danslardan bazıları. Siz de bu danslardan birini ya da hepsini düğününüzde yapabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz dans koreografilerinizi hazırlarken sizin tanışma hikayenize uygun figürleri de dansınıza işleyecek ve dansınızın teması sadece size özel olacak. İsterseniz arkadaşlarınızla birlikte toplu bir koreografi de yapabilirsiniz. Düğün gününüzün heyecanına sevdiklerinizi de katmak oldukça hoş olacaktır.

Dans eğitiminizi sizin istediğiniz yerlerde, evinizde, ayarladığınız mekanda verebiliyoruz. İsterseniz İstanbul’un Avrupa ve Anadolu kısımlarında yer alan stüdyolarımızı da eğitimleriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca Meç Car’dan gelin arabası kiralamanız için indirimli kart hizmeti sunduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Beşiktaş dans kursu Fabrika’nın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan Fabrika Dans iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ihlamurdere Cad. Alaybey Sok. No:11 Kat: 3 D: 13 Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Fabrika Dans Yol Haritası

Fabrika Dans Yorumları (17)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Seta & Şahin

Düğün Tarihi: 31.08.2013

Düğünde zorlansanız da keyifle ve doğallığı bozmadan dans etmek isterseniz kesinlikle tercih edilmesi gereken bir dans kursu. Biz dans sırasında çok zorlandığımız anlar oldu yalan değil ama gerçekten her şeye rağmen çok iyi tasarlanmış her şeyin düşünülmüş olan bir koreografi üzerinde çalışmak çok... devam 

Ece & Faik

Düğün Tarihi: 29.08.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her konuda yardımcı olan hocamıza teşekkür ederiz. Dans müziğimizden kıyafetimize kadar bizimle ilgilendi. Hocanın sabrını sonuna kadar sınadık, bıkmadan keyifle bize öğretmeye devam etti. Gerçekten keyifle dans etmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken bir dans kursu olduğunu söyleyebilirim.

Damla & Yücel

Düğün Tarihi: 22.09.2017

Dansla uzaktan yakından ilgisi olmayan bizi bile kısa sürede ilk dansa hazırladığı için caner beye çok teşekkürler :)

Yasemin & Fatih

Düğün Tarihi: 27.11.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Düğünümüze iki hafta kala, 4 derste mucize yarattı.Çöp adamı bile dans ettirir :))Caner Hocamıza teşekkürler..Çok keyifliydi, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Simge & Yusuf

Düğün Tarihi: 20.08.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece 4 saat vals dersi aldık, sonuç muhteşemdi. Eşim de ben de çok zevk aldık ve haria bir düğün atmosferi yaşandı. Caner bey çok iyi bir dans hocası ve latin dansları konusunda bir numara diyebiliriz. Kendisine ve Fabrika dans a çok teşekkür ederiz.:)

Gizem & Gökay

Düğün Tarihi: 11.07.2021

Çok kısa süre de bizi hazırlayan şarkımızı 3 kere değiştirmemize rağmen bizimle sabırla ilgilenen hocama teşekkürlerimizi bir borç bilirim. Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir dans kursu, düğünün en eğlendiğimiz zamanlarıydı. kısa süre bile kalsa gidilir ve başarılı bir şekilde dans edilir.

Sinem & Gökhan

Düğün Tarihi: 09.06.2021

Öncelikle bizimle çalışan dans hocamıza çok teşekkür ederiz. Sade ve şık hareketlerle yaptığımız dansımız çok alkış aldı. Müzik seçiminde yardımcı olmaları ve bizim istediğimiz gibi bir dansın oluşmasında emeği geçen hocamıza ve fabrika dansa teşekkür ederiz.

Yasemin & Onur

Düğün Tarihi: 05.06.2021

Çok kısa sürede hocamızın emeğiyle dans edebildik. Kısıtlı zamanda güzel bir dans çıkardığımıza inanıyoruz. Onur pek dans etmek istemese de ilk dersten sonra fikri tamamen değişti. Teşekkürler

Buket & Erdinç

Düğün Tarihi: 17.07.2015

Fabrika Dans'ı seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğimizi daha ilk geldiğimiz gün anladık. Dans konusunda çok tedirgin ve bir o kadar beceriksiz olduğumuzu düşünüyorduk fakat dersler başlayınca o kadarda zor olmadığını gösterdiler. Kesinlikle eğer hem sıcak samimi hemde gerçekten güzel bir dans... devam 

Burcu & Jan

Düğün Tarihi: 13.06.2014

Her şey için teşekkürler gerçekten çok eğlenceli ve güzel bir süreçti. Düğün telaşı içinde en keyif aldığımız zamanlardı.

Merve & Tuğhan

Düğün Tarihi: 07.09.2013

Dersleri itinayla takip edip hocamızında yönlendirmelerini dinleyerek yapılamayacak bir şey olmadığını gördük. Zaman zaman moralimiz bozuldu ya da isteksiz olduğumuz zamanlar da oldu. Derslerde yaptığımız sınırsız tekrar sayesinde düğün de keyifle dans ettik şimdi diyorum ki eğer hoca bize o kadar... devam 

Didem & Hakan

Düğün Tarihi: 31.08.2013

Telefonla ilk konuştuğumuz an gitmeye karar verdiğim dans kursu. İyi ki de başka bir seçeneğe başvurmamışım. Hakan başta çok tedirgindi çünkü dans etmeyi hiç bilmez hatta eğlenceye bile gidemezdik sırf dans edemiyor diye. Birbir zorlukla ikna ettikten sonra dansı öğrenmesi gerektiğini ve bu dansı... devam 

Büşra & Recep

Düğün Tarihi: 31.08.2013

Dans deyince aklıma o güzel anlardan başka bir şey canlanmıyor. Düğünde ki en keyif aldığımız eğlendiğimiz kısım ilk çıkıştaki dans ettiğimiz anlardı. İlk başta slow bir dansla başlayan ve ardından davetlileri şoke eden hareketli müziklerle şahane bir dans şöleni sunduğumuzu söyleyebilirim. Dans... devam 

Ezgi & Canberk

Düğün Tarihi: 24.08.2013

İlk başta gelirken çok tedirgindik ama dersler başladıktan bir yarım saat sonra hiçbir soru işareti bile kalmamıştı aklımızda ve kendimizi dans ederken buluvermiştik. Sizde eğer düğünde ilk girişte gerçekten doğal bir şekilde kasılmadan dans etmek istiyorsanız mükemmel bir tercih olacaktır fabrika... devam 

Ceren & Nihat

Düğün Tarihi: 21.06.2013

Sadece Hocanın o gülen yüzü için bile gidilesi dans kursu bizce. Harika zaman geçirdik hem dans ettik hem güldük eğlendik. Şarkımızdan düğündeki giriş çıkışımıza kadar her şeyi birlikte tasarlamış olmak bize büyük bir güven ve istek verdi. ve tahmin edeceğiniz gibi sonuç mükemmele yakın oldu.

Sema & Harun

Düğün Tarihi: 14.06.2013

Tüm ilginiz ve sabrınıza hayran kaldık. Düğün de dansımızı da en güzel şekilde yapıp 'bir daha bir daha ' sesleri eşliğinde belkide başka düğünde hiç karşılaşmadığımız bir manzara görünce baya keyiflendik. Tüm süreçte yanımızda olan hocamıza sonsuz teşekkürler

Nazlı & Mehmet

Düğün Tarihi: 14.06.2013

Düğün.com aracılığı ile yollarımızın buluştuğu fabrika dans ilk dans için ders alabileceğiniz en keyifli yerlerden biri gönül rahatlığı ile iletişime geçip derslere başlayabilirsiniz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.