Aykan Dede Dans

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aykan Dede Dans Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500 TL'den az

Aykan Dede Dans Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Aykan Dede Dans Sık Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Aykan Dede Dans Hakkında

Düğününüzü özel kılacak, misafirlerinizin hafızalarında yer edecek ve geceye damga vuracak detayların başında şüphesiz ki eşinizle edeceğiniz dans geliyor! Görsel bir şov hazırlayarak düğününüzü farklı kılmak istemez misiniz? Aykan Dede Dance & Music Studio olarak hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel anları benzersiz hatıralara dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır çiftlerimizin mutluluklarında rol oynuyor, yüzlerindeki tebessümün sebebi oluyoruz. Gelin ve damat için son derece önemli olan bu kutsal görevi uzun süredir icra ediyoruz. Hizmetlerimizi tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza göre sunuyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için tüm detayların üstünde duruyoruz.

Alacağınız dansın türü, eğitimi ve saati gibi detayları konuşmak için önce bir görüşme ayarlıyoruz. Düğünlerde tercih edilen her dansı Aykan Dede Dans Kursu’nda bulabiliyorsunuz. Latin dansları arasında en çok tercih edilen Bachata, Tango, Vals, Salsa, Rumba ve Cha Cha gibi dansların yanı sıra ülkemizin farklı yörelerinden harmandalı, zeybek, Kafkas ve roman gibi oyunları da repertuvarımızda bulunduruyoruz.

Dersler düğününüzden 1 ay önce başlıyor ve haftada size uygun olan bir günde 1 saat sürüyor. Seçtiğiniz dansın koreografisini hazırlamadan önce çiftlerimizle konuşuyor, dansa olan yatkınlıklarını ve daha önce oynayıp oynamadıklarını öğreniyoruz. Dansın zorluk derecesini de göz önünde bulundurarak hazırladığımız koreografinin içinde de çiftlerimize özel sürprizler bulunduruyoruz.

Profesyonel eğitmenlerimiz ortalama 3 ya da 4 ders içinde seçtiğiniz dansı eksiksiz bir şekilde öğretmiş oluyorlar. Bunun için son derece planlı çalışıyorlar. Duruş ve yürüyüş ile başlayan eğitimler adım öğrenme ve bunu koreografiye yedirme olarak devam ediyor. Her dersin sonunda videolar çekiliyor, müzikle birlikte boş zamanlarınızda tekrar etmeniz için size teslim ediliyor. Eğitimlerin sonunda düğününüze hazır olacağınızdan ve davetlileri en iyi şekilde etkilemek için hazır olacaksınız, emin olabilirsiniz!

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Uğur mahallesi. Akşemsettin cad.Akzambak sokak. Mavi Belde Sitesi D Blok No:50 Kartal/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aykan Dede Dans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.