Evlenecek Çiftler İçin İstanbul Avrupa Yakası Dans Kursları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:21 dakika

05.10.2023

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan düğün dansı kurslarını araştırıyorsan işini kolaylaştıracak bir yazı hazırladık! Firmaların hizmet bilgileri ve eğitimlerine dair örnek videolarına yer verdik. Hemen incele!

avrupa yakası düğün dansı

1-Düğün Dansları

İstanbul Avrupa Yakası dans kursları açısından oldukça zengin. Taksim dans kursları arasında yer alan Düğün Dansları firması bachata, harmandalı, Latin dansları, merenge, salsa, tango gibi dans türlerinde eğitim alabileceğin firmalardan. Mekanda prova alma imkanı da sunan Düğün Dansları firmasından düğün dansı eğitimi alabilmen içine düğün tarihinden en geç 4 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

Sana fikir vermesi için firmadan 4 saatlik eğitim ve koreografi desteği alan çiftin düğün dansı videosunu da şuraya bırakıyoruz:

Düğün Dansları firmasından fiyat teklifi almak için profilindeki iletişim formunu doldurabileceğini unutma.

2-A Plus Dans Stüdyo

Birbirinden başarılı dans kursları İstanbul Avrupa yakası civarında oturan çiftlere hizmet veriyor. Şişli dans kursu seçenekleri arasında yer A Plus Dans Stüdyo’da yalnızca düğün giriş dansı değil, nedimelerle sürpriz dans koreografisi, grup dansları eğitimi gibi seçenekler de bulunuyor. Derslere başlamak için düğünden bir hafta önce iletişime geçmenin yeterli.

evlenecek çiftler i̇çin i̇stanbul avrupa yakası dans kursları

Firma seçimi yaparken şu yazımıza da göz atmanda fayda var: Dans Kursu Seçerken Bilmeniz Gerekenler

3-Dans Point

Düğün dansı kursu Bakırköy civarında nerede var dersen Dans Point dans kursunu incelemelisin. Düğünden en az 4 hafta önce başlanan derslerde, 2 dersten 6 derse kadar değişen paketlerle rumba, vals, tango, salsa, bachata, zeybek, sirtaki gibi farklı dans türlerinden eğitim almanız mümkün.

evlenecek çiftler i̇çin i̇stanbul avrupa yakası dans kursları

İstanbul genelinde dans kursu önerilerine açıksan şu yazımızı da incelemende fayda var:İstanbul'da Düğün Dansı Eğitimi Alabileceğiniz Dans Kursları

4-Atölye Dans

İstanbul düğün dans kursları Avrupa Yakası'nda Beyoğlu ilçesinde yoğunlukta diyebiliriz. Beyoğlu dans kursları arasında yer alan AtölyeDans Fındıklı'da bulunuyor. Atölye Dans'ta dersler çifte özel ve onların uygun olduğu zamanlarda veriliyor. Firmanın seyr-i vücut denilen yöntemi İstanbul dans kursları arasında öne çıkmasını sağlıyor. Bu uygulama ile her çiftin kendi dans dili oluşturularak ortaya son derece doğal ve estetik bir ilk dans çıkması sağlanıyor.

Atölye Dans

Taksim’de dans kursu önerilerine ihtiyacın varsa şu yazımıza da göz atabilirsin: Düğün Öncesi Dans Dersi Alacak Çiftlere Taksim Dans Kursları

5-Tangoist

Taksim tango kursları arasında oldukça ünlü isimlerden biri olan Tangoist, Beyoğlu'nun bir o kadar ünlü sokağı Mis Sokak'ta yer alıyor. İlk dansı için tangodan başkasını düşünemeyen, tutkulu aşıklara özel ders veren kursta grup eğitimleri de bulunuyor. Firmayla düğün tarihinden 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de söyleyelim.

tangoist

Anadolu Yakası'ndaki kurslara da göz atmak isteyenler için şöyle bir yazımız var: Düğün İçin Dans Kursları

6-Konsept Adımlar

Davetlilerden alkış toplayacak bir düğün dansı vadeden Konsept Adımlar, Beşiktaş’ta faaliyet gösteriyor. Firma, ortalama 3-4 derste çiftlerin hayal ettiği dans için eğitimlerini tamamlıyor. Konsept Adımlar, mekanda prova hizmetiyle de öne çıkıyor.

konsept adımlar

7-Fabrika Dans

Fabrika Dans, Beşiktaş Ihlamurdere Caddesi üzerinde bulunan stüdyosunda düğün dansı eğitimi almayı isteyen çiftleri bekliyor. Rumba, İngiliz vals, Arjantin Tango, Salga, çarliston, harmandalı ve zeybek dersleri veren firma çiftlerin tanışma hikayelerine uygun koreografi hazırladığını da belirtelim.

fabrika dans

8-Büşra & Emek Dans Akademi

İstanbul Küçükçekmece dans kurslarından Büşra & Emek Dans Akademi 2 ila 8 saatlik ders paketleriyle çiftleri ilk danslarına hazırlıyor. Diğer dans kurslarından farklı olarak dersler evli olan Büşra ve Emet Yeter çifti tarafından veriliyor. Böylece çiftler endişelerini anlayan, tecrübeli bir çiftten eğitim almış oluyor.

Büşra ve Emek Dans Akademi

9-Sahnebaz

Bahçelievler’de faaliyet gösteren Sahnebaz, bachata, flamenko, salsa, zeybek, oryantal, cha cha, harmandalı, rumba, tango, vals ile salon ve latin dansları türlerinde eğitimler veriyor. Çifte özel koreografi geliştirme hizmeti de sunan firmanın düğün mekanında prova alma imkanı sunduğunu da söyleyelim.

Sahnebaz’da eğitim alan çiftin düğün dansını da izlemek istersen videoyu izlemeyi unutma!

Firmayla iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için hemen tıkla: Sahnebaz

10-Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları

Düğününde eğlenceli bir görsel şov isteyen çiftlerin tercihi Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları oluyor. Ekip, Türkiye’nin birçok bölgesinden yöre oyunlarını çiftlere sunarak farklı bir görsel şova imza atabiliyor. Zeybek, horon, halay, kaşık, Kafkas ve daha birçok dans türünü düğünlerde profesyonel bir şekilde icra edebiliyor. Talep durumunda çiftlere ders de verebiliyor ve güzel bir koreografi ile davetlilere sürpriz yapma imkanı sunuyor.

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları

İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren düğün dans kurslarını sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Daha ayrıntılı bir araştırma için tüm İstanbul düğün dansı kurslarını inceleyebilir, fiyat teklifi alabilirsin!

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursları Firmaları

Dans Kursları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap