Dans Kursları İstanbul

Sihirli Pabuçlar

Sihirli Pabuçlar

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Sihirli Pabuçlar Hakkında

Düğün dansı, yıllar sonra, eşinize geriye bakıp ve anılarınız baktığınızda, yüzün gülecek ve bunu birbirlerine vermek mutluluk bir an gibi. Biz bu ana desteklemek ve size seçtiğiniz, ya da bizimle müzikle dans her türlü öğretebilir ki koreografi, vereceğim, sen hayatında yapabiliriz söyleyebiliriz. En doğal, hafif ve yapay olmayan bir düğün dansı hazırlıyoruz. Estetik ve görsel hareketlerle dansınıza renk katıyoruz. Hafızada kalmanızı garanti ediyoruz. Arkadaşlarınla, sadece çiftle değil, düğününle bir gösteri yapabiliriz. Sihirli Pabuçlar alanında uzman eğitmenler ile sizleri bekliyoruz. Düğün dansında partneriniz olmaya her zaman hazırız. Mutluluk zaten ...
Sihirli Pabuçlar, genç, dinamik ve profesyonel saha personeli ile genç bir organizasyondur.
Dansın ve müziğin bir ruh olduğuna inanıyoruz. Eğitimin ağır ve sıkıcı bir iş olmadığını, zevkle yürümenin keyifli bir çabası olması gerektiğine inanıyoruz. Modada dans etmek isteyen, dans etmede zorluk yaşayan ve kendisine güvenmeyen herkes, sanatın bir hobi olarak yapılabileceği bir ortam sunuyor.

İletişim

  • Adres:

    Gençler Cad. No:38-4 Bakırköy – İSTANBUL

  • Haritadaki Konumu

    Sihirli Pabuçlar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.