Dans Kursları

Evlenecek Çiftler İçin İstanbul Avrupa Yakası Dans Kursları

Batuhannida | Arjantin Tango
Beşiktaş
1 saatte cevap verir

Merhaba biz Türkiye ve Avrupa Tango şampiyonları Batuhan Boy ve Nida İnceoğlu. Özel bir akademide, düğün gününde ilk dansını şova çevirmek isteyen, ilk dansın önemini yürekten kavrayan çiftlere...

2.500 TL'den fazla
İncele
Hep Dans Hande Ermiş
5,0
(27 Yorum)
Beyoğlu
2 saatte cevap verir

Hep Dans Hande Ermiş ismiyle yıllardır çiftlerimize dans dersleri veriyor ve en güzel günlerine birlikte hazırlanıyoruz. Mükemmel şarkılar eşliğinde yaşadığınız bu romantik anları her bir...

1.000-1.500 TL
İncele
A Plus Dans Stüdyo
5,0
(181 Yorum)
7. yıl
Şişli
3 saatte cevap verir

10 yıldan uzun bir süredir A Plus Dans Stüdyo’da verdiğimiz düğün dansı eğitimlerimizle, çiftlerimizin ilk dansına fark katıyoruz. Sizin için anlam taşıyan veya bizim size özel...

1.000-1.500 TL
İncele
Ewet Dans Kursu
5,0
(11 Yorum)
Beylikdüzü

Ewet Dans Kursu, düğün dansı kursu İstanbul Avrupa Yakası kurs merkezleri arasında tecrübeli ekibi, sıcak, samimi ama bir o kadar da profesyonel tutumu ile öne çıkıyor. Çiftlerimizi en özel...

2.500 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Evlenecek Çiftler İçin İstanbul Avrupa Yakası Dans Kursları

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan düğün dansı kurslarını araştırıyorsanız bu sayfa işinizi çok kolaylaştıracak. Firmaların hizmet bilgileri ve eğitimlerine dair detayları ve fiyatlarını etkileyen faktörleri kısaca anlatalım ki bu büyük gün için hazırlayacağın özel dans için karar sürecini hızlandıralım!

Dans Kursları İstanbul Avrupa Yakası'nda Hangi Hizmetleri Veriyor?

İstanbul Avrupa Yakası dans kursları açısından oldukça zengin. Bölgedeki dans kurslarında evlenecek çiftlere eğitim verilen dans türlerinin sayısı da oldukça fazla. Bachatadan harmandalına, Latin danslarından merengeye, valsten zeybeğe kadar birçok dans türünde çiftlere ve gruplara eğitim veriliyor.

Avrupa dans kurslarının çoğunda 1-2 derslik mini paketlerden 4 derslik orta paketlere ya da 6-8 derslik, yerinde provalı paket seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. İstanbul dans kursu fiyatlarının paketteki ders saati arttıkça yükseleceğini unutmayın.

Düğün giriş dansınızı müstakbel eşinizle çift olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla eğlenceli bir koreografi hazırlayarak da davetlilerinizi etkileyebilirsiniz. Pek çok dans kursu Avrupa Yakası'nda eğitim almak isteyen çiftlere ve gruplara hizmet veriyor. Eğitimler dans kurslarının stüdyolarında veriliyor. Düğün günü mekanda zorlanmamanız için bölgedeki pek çok mekanın son provaları mekanda almak üzere hizmetleri olduğunu da vurgulayalım. Böylece zemin kaygan mı, pistte koreografiye uygun alan var mı gibi soruların yanıtlarını alabilir, ilk dansınızda sadece anın romantizmine odaklanabilirsiniz.

İstanbul Dans Kursları Avrupa Yakasındaki Hangi İlçelerde Yoğunlukta?

Birbirinden başarılı dans kursları İstanbul Avrupa yakasında oturan çiftlere hizmet veriyor. Bölgedeki her ilçede birçok seçenek var ama özellikle Beyoğlu dans kursları bölgedeki popüler ve merkezi seçenekler arasında. Taksim dans kurslarının yanı sıra şehrin merkezi noktalarında dans kursu arayan çiftler, Şişli dans kursu seçeneklerini de değerlendiriyor. Düğün dansı kursu Bakırköy civarında olsun isteyenler için de bu bölgede pek kursun faaliyet gösterdiğini söyleyelim.

İstanbul Avrupa Yakası Dans Kurslarının Fiyatları

Düğün dans kurslarının neredeyse hepsinde farklı eğitim paketleri sunuluyor. 1-2 dersi içeren hızlı mini paketlerden 4 derslik orta paketlere ya da 6-8 derslik, yerinde provalı paket seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Paketteki ders saati arttıkça fiyatın da yükseleceğini unutmayın. Düğün mekanında prova seçeneği de bazı düğün dansı kursları tarafından ekstra hizmet olarak sunulabiliyor. Bazı firmalar ise bu hizmeti paketlere dahil ediyor. Mekanda provanın, satın aldığınız pakete dahil olmaması durumunda ekstra ücret ödemeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

Firmaların çifte özel eğitim seçeneklerinin yanı sıra arkadaşlarla dans, sürpriz şovlar gibi farklı hizmetleri de bulunuyor. Bu hizmetler için çifte özel eğitime kıyasla daha yüksek ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim. Sürpriz şovlar ve profesyonel dans ekibi gibi hizmetleri talep etmeniz halinde ise daha da yüksek ücretlerin söz konusu olduğunu da bilmenizde fayda var.

Bulunduğunuz sayfada, İstanbul Avrupa yakası düğün dansı firmalarını, siz uygun kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalar ile kolayca iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!