Dans Kursları İstanbul

Şişli Moda Dans ve Spor

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Şişli Moda Dans ve Spor Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Şişli Moda Dans ve Spor Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Kurs Süresi
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Şişli Moda Dans ve Spor Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Şişli Moda Dans ve Spor Hakkında

Düğün dansınız, yıllar sonra eşinizle geriye şöyle bir göz attığınızda ve anılarınızı gözden geçirdiğinizde yüzünüzü gülümsetecek ve birbirinize evet dediğiniz anin size kattığı mutluluk gibi bir andır. Bu ana biz de destek olup sizin ya da bizim seçtiğimiz müziklerle her türlü dansı size öğretip hayatınızda iste bunu da başardık diyebileceğiniz bir koreografi hediye ediyoruz. En doğal, en kolay ve üzerinizde yapay durmayan bir düğün dansı hazırlıyoruz. Estetik ve göze hitap eden hareketlerle dansınıza renk katıyoruz. Hafızalarda kalmanızı garantiliyoruz. Sadece çift değil düğününüzde arkadaşlarınızla da bir gösteri hazırlayabiliriz. Biz Moda Dans olarak alanında uzman eğitmenlerle sizi bekliyoruz. Düğün dansı ortağınız olarak hep hazırız. Şimdiden mutluluklar…

Moda genç bir kuruluş olarak bünyesindeki genç, dinamik ve eğitim vereceği alanda uzmanlaşmış kadrosuyla faaliyet göstermektedir.

Dans ve müziğin ruhu beslediğine inanıyoruz. Eğitimin ağır ve sıkıcı bir is değil, eğlenceyle yürüyen zevkli bir uğraş olması gerektiğini düşünüyoruz. Moda dans etmek isteyen ve dans etmekte güçlük çeken, kendine güvenmeyen küçük büyük herkese sanatın hobi olarak da yapılabileceği bir ortam sunuyor.

Küçükten büyüğe herkes sanatın yaratıcılığından ve özgürlüğünden yararlanmalıdır. Sanat sonsuz bir okyanusa benzer. Ve kimi dışarıdan bakar kimi içeriden. İçinden görebilmek demek yüzmeyi bilmektir. Zaten okyanusun derinini keşfetmenin ilk adimi yüzmek değil midir? Moda bu zenginlikte yüzmeyi öğrenmek isteyenleri bekliyor.

Eğitim Politikamız; Moda olarak çok yönlü eğitim anlayışını benimsiyoruz. Örneğin Latin Dansları öğrenirken bedeni daha rahat kullanabilmek için modern dans, caz dans gibi farklı dansların tekniğinden yararlanılır. [Ritim duygusunu geliştirmek için etütler düzenlenir.]

Misyonumuz; kaliteli, samimi, sıcak ortamıyla, eğlendirerek öğretmeyi ilke edinen eğitim tarzımızla bireyin sosyal gelişimine (zekâsına) ve sosyal çevresine katkı sağlamak, sosyal korkuyu yenmek ve sanattaki yaratıcılığını geliştirmektir.

Sanatın ve dansın insana vereceği tatmin duygusunu ve hazzı yasatmayı, ritim duygusunu geliştirmeyi, bedene estetiğin yanı sıra hareket kabiliyeti ve esneklik kazandırmayı amaçlıyoruz.

Kurucumuz; Moda’nın kurucusu Murat Özkaya, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü Modern Dans Ana Sanat Dalı mezunudur. 17 seneyi aşkın bir süre çeşitli okullarda ve sosyal aktivite kurumlarında çocuk ve yetişkin için eğitim verdikten sonra 2010 senesinde kendi kurumunu kurdu. 1999-2000 döneminde UNICEF – SHÇEK Enfanst Du Monde sertifikasını, 2010 The Pilates Coach (mat ve reformer), 2013 Zumba Basic 1-2 ve Zumba Step sertifikalarını aldı.

İletişim

  • Adres:

    Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:34/A2

  • Haritadaki Konumu

    Şişli Moda Dans ve Spor Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.