Dans Kursları İstanbul

Yurt Dans Akademi Mtd Sanat

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Selma & Cem

Düğün Tarihi: 27.07.2018

Mami hocadan Zeybek kursu aldık. Pişman olmayacaksınız:)

Yurt Dans Akademi Mtd Sanat Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Yurt Dans Akademi Mtd Sanat Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Yurt Dans Akademi Mtd Sanat Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Yurt Dans Akademi Mtd Sanat Hakkında

Müstakbel eşiniz ile tüm sevdiklerinizin önünde özel bir düğün dansı sergilemeye var mısınız? Öyle ise gelin sizi bu özel güne kusursuz bir koreografi ile hazırlayacak profesyonel ekibimiz ile tanışın! Mtd Sanat Dans Akademisi ailesi olarak kadromuzda hizmet veren profesyonel dans eğitmenlerimiz ile sizi bu özel güne hazırlıyoruz. Sektörde 20 yılı aşkın senedir faaliyet gösteriyoruz.

Geceyi başlatacak ilk dansınız için eminiz ki büyük bir heyecan içindesiniz. Bu noktada sizden bir isteğimiz var: heyecanınızı bir kenara bırakın ve sadece dans müziğinize kadar verin.

Düğün dansınız için kendinizi profesyonel kişilerin ellerine bırakmak istediğiniz noktada devreye biz giriyoruz. İlk olarak sizinle bir ön buluşma gerçekleştiriyoruz ve dans etmek istediğiniz şarkı üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Şarkınız için en uygun dans türüne karar verdikten sıra figürleri oluşturmaya geliyor. İşte bu noktada sizden öğrenmek istediğimiz birkaç şey oluyor. Gelinliğinizin modelini ve düğün mekânınızın dans alanını öğreniyoruz. Gelinliğiniz ile rahatça yapabileceğiniz ve mekânın pistini en iyi şekilde kullanabileceğiniz figürler ile koreografinizi oluşturmaya başlıyoruz.

Aklınıza takılan bir soruyu da cevaba kavuşturalım: Mtd Sanat Dans Okulu, İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Beşiktaş’ta Cihannuma Mahallesi’nde bulunuyor. Ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumda olmamızın avantajı ile İstanbul’un her noktasından tüm çiftlerimiz ile kolayca buluşabiliyoruz.

Düğün dansınız için oluşturduğumuz çeşitli eğitim programlarını inceleyerek tercihinize göre grup ya da bireysel programlarımız arasından istediğiniz seçebilirsiniz. Düğün dansınız için düğünüzün bir iki ay gibi bir süre öncesinde bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Ortalama 3 ya da 4 ders süresi ile kısa bir zaman içerisinde sizi hayatınızın en özel gününe hazırlıyoruz. Siz de bu özel günün özel dansı için bizimle çalışmak isterseniz sayfada yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cihannuma Mahallesi Hüsnü Savman Sokak. No.40 Çelik Apt. Beşiktaş İstanbul. Vakıfbankın Olduğu Bina.

  • Haritadaki Konumu

    Yurt Dans Akademi Mtd Sanat Yol Haritası

Yurt Dans Akademi Mtd Sanat Yorumları (1)

Selma & Cem

Düğün Tarihi: 27.07.2018

Mami hocadan Zeybek kursu aldık. Pişman olmayacaksınız:)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.