Dans Kursları İndirimleri

En uygun dans kursu fiyatları için bir tek tık yeter! Düğün konusunda uzman dans kurslarında kaçırılmayacak fırsatlar Düğün.com'da! Hemen incele!

A Plus Dans Stüdyo
%20 Indirim
20 177
A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %20 İndirimli Paketleri Kaçırmayın!

Baila Latino
%40 Indirim
29 1
Baila Latino

Düğün Dansında %40 İndirim Kampanyası Sizleri Bekliyor !

Dans Point
%25 Indirim
39 11 39
Dans Point

Vals Danslarında Temmuz Sonuna Kadar Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirimi Kaçırmayın !

Düğün ve Dans
%26 Indirim
24 5 52
Düğün ve Dans

Düğün.com Çiftlerine Özel Erken Rezervasyonlarda %25 İndirim Fırsatını Kaçırmayın !

Yalçın Şişman - Fun & Art's
%20 Indirim
12 17 50
Yalçın Şişman - Fun & Art's

1 Ekim'e Kadar %20 İndirim! Hayatınızın En Özel Dansı İçin, Bu Kampanyayı Kaçırmayın!

Balerinanne
%25 Indirim
27 8 36
Balerinanne

Erken Rezervasyonlarda %25 İndirim Fırsatı !


Diğer İhtiyaçların İçin Kampanyalar

Dans Dersi Fiyatları Neye Göre Farklılaşır?

Müstakbel eşin ile birlikte sergileyeceğiniz o büyüleyici ilk dansla davetlilerinizi etkilemek istiyorsanız, imdadınıza yetişecek dans kurslarından faydalanmalısınız. İlk dans kursu alabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Dans eğitimlerini özel ders şeklinde alabileceğiniz gibi, sizin gibi evlenecek başka çiftlerin de bulunduğu grup dersi şeklinde de düşünebilirsiniz. Grup dersi almak ilk başta daha tasarruflu bir yöntem gibi görünebilir. Ancak özel ders aldığınızda gelin damat dans koreografilerini daha çabuk öğrenip, aldığınız özel ders sayısı da düşebilir. Bu nedenle özel ders bütçeniz için daha rahatlatıcı bir seçenek olabilir. İlk dansınızı seçerken gelinliğinizin model ve etek kesimine dikkat etmenizi ve dans kursunuzla görüşürken bu konuyu atlamamanızı öneriyoruz.

Düğün Dans Kursu Fiyatları ve İndirimleri

Düğün dansı ücretleri araştırıldığında, şehirden şehre, kurstan kursa fiyatların farklılık gösterdiği görülecektir. Dans kurslarının fırsat ve kampanya dönemlerini takip ederek, fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dans kursu veren firmaların yüzde 35’lere varan indirimlerinden yararlanabilmek için erken rezervasyon yapmanız gerekebilir. Ayrıca yine erken rezervasyon durumunda firmaların, farklı dans türlerini içeren düğün dansı paketlerinden de indirimli fiyatlarla yararlanılabilir. Kimi firmalar, kursiyerlerine özel eğitim DVD’leri de hediye edebiliyor. Tüm bu fırsatlardan, kampanya ve hediyelerden faydalanabilmek için, bulunduğunuz sayfayı inceleyebilir, dilediğiniz firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün.com çiftlerine özel avantajları kaçırmamak için acele edin.