Dans Kursları Bursa

Gala Kültür & Sanat Merkezi

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Gala Kültür & Sanat Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Gala Kültür & Sanat Merkezi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Gala Kültür & Sanat Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Gala Kültür & Sanat Merkezi Hakkında

Gala Kültür & Sanat Merkezi’ne hoş geldiniz! Alanında uzman dans eğitmenlerimizle özel bir koreografi hazırlamaya hazır mısınız? Sadece size özel olarak hazırlanan dans koreografisi tüm konuklarınızın aklında kalacak! Bu sayede, yıllarca unutulmayan geceye kendi imzanızı atmış olacaksınız. Peki, hayalleriniz gerçek olurken kusursuz görüntünüzle hangi dansı yapmak isterdiniz?

Gelin birlikte karar verelim! Bursa düğün dans kursları arasında en geniş hizmet skalasına sahip olanlar arasında yer alıyoruz. Bu da size karar verirken büyük bir özgürlük sağlıyor. Her dansı uzmanından öğrenmeniz için profesyonel eğitim süreçleri tasarlıyoruz. Ortalama 3 ila 4 derslik bir çalışma sürecinde çift olarak veya arkadaş gruplarınızla özel bir gösteri tasarlamanıza öncülük ediyoruz. Bünyemizde eğitimini verdiğimiz; Latin danslar, modern dans, hip-hop, zumba, sirtaki, tango gibi dansları değerlendirebilirsiniz… Harmandalı, Flamenko ve vals de aklınızın bir köşesinde dursun! Belki de birden fazla dans şov yaparak gecenin başında ve eğlencenin arasında renkli ânlar yaşanmasını sağlayabilirsiniz.

Dans türünü seçtiğinizde, merkezimizde yer alan müzik odasında aşkınıza en çok yakışan parçayı seçiyoruz. Aklınızda bir parça varsa bunu değerlendirmek, koreografisini tasarlamak bizim için de büyük bir heyecan. Eğitimlere başladığımızda; 4 farklı dans odasından bir tanesini size ayırıyor, istediğiniz saatlere göre dersleri düzenliyoruz. Kalabalık bir grupsanız çok amaçlı salonumuz, dans aralarındaki hoş sohbetleriniz için kafeteryamız da var. Dilerseniz, son dersi düğün mekânınızda da gerçekleştirebiliriz. Böylelikle hem stresinizi atmış olursunuz hem de gerçek dans pistinde nasıl görünüyorsunuz bunu görmüş olursunuz. Yaptığımız son dokunuşlarla artık hazırsınız.

Eğitmenlerimizle tanışmak, hayallerinizi koreografinizle taçlandırmak, randevu ve fiyat teklifleri almak için bu sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Gala Kültür Sanat Merkezi Bursa’nın en nezih yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Nilüfer’de. Ekibimiz ise aşkınızın güzelliğine zarif bir dansla ortak olmak için heyecanla sizi bekliyor!

İletişim

  • Adres:

    Konak Mah. Yaz Sokak No:2/A Nilüfer / Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Gala Kültür & Sanat Merkezi Yol Haritası

Gala Kültür & Sanat Merkezi Yorumları (1)

Alim

Düğün Tarihi: 20.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Çok ilgili personeli ve çiftlerin ne istediğini bilen ve ona yönelik çalışan eğitmenleriyle ben memnun kaldım. Teşşkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.