Gala Kültür & Sanat Merkezi

E-posta Gönder

Gala Kültür & Sanat Merkezi Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Gala Kültür & Sanat Merkezi Özellikler

 • Mekanda Prova

Gala Kültür & Sanat Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Gala Kültür & Sanat Merkezi Hakkında

Gala Kültür & Sanat Merkezi’ne hoş geldiniz! Alanında uzman dans eğitmenlerimizle özel bir koreografi hazırlamaya hazır mısınız? Sadece size özel olarak hazırlanan dans koreografisi tüm konuklarınızın aklında kalacak! Bu sayede, yıllarca unutulmayan geceye kendi imzanızı atmış olacaksınız. Peki, hayalleriniz gerçek olurken kusursuz görüntünüzle hangi dansı yapmak isterdiniz?

Gelin birlikte karar verelim! Bursa düğün dans kursları arasında en geniş hizmet skalasına sahip olanlar arasında yer alıyoruz. Bu da size karar verirken büyük bir özgürlük sağlıyor. Her dansı uzmanından öğrenmeniz için profesyonel eğitim süreçleri tasarlıyoruz. Ortalama 3 ila 4 derslik bir çalışma sürecinde çift olarak veya arkadaş gruplarınızla özel bir gösteri tasarlamanıza öncülük ediyoruz. Bünyemizde eğitimini verdiğimiz; Latin danslar, modern dans, hip-hop, zumba, sirtaki, tango gibi dansları değerlendirebilirsiniz… Harmandalı, Flamenko ve vals de aklınızın bir köşesinde dursun! Belki de birden fazla dans şov yaparak gecenin başında ve eğlencenin arasında renkli ânlar yaşanmasını sağlayabilirsiniz.

Dans türünü seçtiğinizde, merkezimizde yer alan müzik odasında aşkınıza en çok yakışan parçayı seçiyoruz. Aklınızda bir parça varsa bunu değerlendirmek, koreografisini tasarlamak bizim için de büyük bir heyecan. Eğitimlere başladığımızda; 4 farklı dans odasından bir tanesini size ayırıyor, istediğiniz saatlere göre dersleri düzenliyoruz. Kalabalık bir grupsanız çok amaçlı salonumuz, dans aralarındaki hoş sohbetleriniz için kafeteryamız da var. Dilerseniz, son dersi düğün mekânınızda da gerçekleştirebiliriz. Böylelikle hem stresinizi atmış olursunuz hem de gerçek dans pistinde nasıl görünüyorsunuz bunu görmüş olursunuz. Yaptığımız son dokunuşlarla artık hazırsınız.

Eğitmenlerimizle tanışmak, hayallerinizi koreografinizle taçlandırmak, randevu ve fiyat teklifleri almak için bu sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Gala Kültür Sanat Merkezi Bursa’nın en nezih yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Nilüfer’de. Ekibimiz ise aşkınızın güzelliğine zarif bir dansla ortak olmak için heyecanla sizi bekliyor!

İletişim

Gala Kültür & Sanat Merkezi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Al

Alim

Düğün Tarihi: 20.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Çok ilgili personeli ve çiftlerin ne istediğini bilen ve ona yönelik çalışan eğitmenleriyle ben memnun kaldım. Teşşkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.