Süvari

E-posta Gönder

Süvari

Süvari Hakkında

Süvari’nin yurt içi ve yurt dışı büyüme hedefleri doğrultusunda, hizmet ve sistem stratejisini benimseyecek potansiyelde personel temin ederek, gelişimlerini sağlamak ve tüm personelimizi Süvari’nin geleceğine hazırlayarak, firmamızın vizyonunu ve değerlerini benimseyen insan kaynağı oluşturmaktır.

Firmamızın stratejilerine hizmet edebilmek İçin; İç ve dış kaynakları optimum kullanarak yurt içi ve yurt dışı tüm organizasyonlarımız için zamanında ve en uygun insan kaynağını temin etmeye gayret gösteririz.

Çalışanlarımızın Süvari Temel Değerlerine uygun davranmasına öncülük eder, işe yeni başlayan ve mevcut personelimiz için, hedefe yönelik, ihtiyaçlarına cevap verebilecek, öz ve standart eğitim konseptleri oluşturmayı, kariyerlerine yön verecek sistemler kurmayı ve performanslarını izleyebilmeyi amaçlarız.

Yurt içinde kurulan tüm İnsan Kaynakları Sistemlerinin Yurt dışı operasyonlarımızda uygulanmasına yönelik çalışmalar yapar, firmamızdaki tüm çalışanların etik kurallar ve fırsat eşitliliği ilkelerine uygun olarak hareket etmesine özen gösteririz.

İnsan Kaynakları bakış açımız müşteri memnuniyeti odaklı olup, bu amaçla yapılan tüm uygulamaların proaktif bir yaklaşım ve vizyon ile oluşturulmaya çalışılmasını amaçlarız.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.