Süvari

Süvari

Damatlık

Kategori

Tekirdağ

Lokasyon


Önerilen Firmalar

Tutku Moda
3

Süleymanpaşa

Tutku Moda

Fabrika
1

Çerkezköy

Fabrika

Kiğılı
1

Süleymanpaşa

Kiğılı

1.000 TL'den az

Hakkında

Süvari’nin yurt içi ve yurt dışı büyüme hedefleri doğrultusunda, hizmet ve sistem stratejisini benimseyecek potansiyelde personel temin ederek, gelişimlerini sağlamak ve tüm personelimizi Süvari’nin geleceğine hazırlayarak, firmamızın vizyonunu ve değerlerini benimseyen insan kaynağı oluşturmaktır.

Firmamızın stratejilerine hizmet edebilmek İçin; İç ve dış kaynakları optimum kullanarak yurt içi ve yurt dışı tüm organizasyonlarımız için zamanında ve en uygun insan kaynağını temin etmeye gayret gösteririz.

Çalışanlarımızın Süvari Temel Değerlerine uygun davranmasına öncülük eder, işe yeni başlayan ve mevcut personelimiz için, hedefe yönelik, ihtiyaçlarına cevap verebilecek, öz ve standart eğitim konseptleri oluşturmayı, kariyerlerine yön verecek sistemler kurmayı ve performanslarını izleyebilmeyi amaçlarız.

Yurt içinde kurulan tüm İnsan Kaynakları Sistemlerinin Yurt dışı operasyonlarımızda uygulanmasına yönelik çalışmalar yapar, firmamızdaki tüm çalışanların etik kurallar ve fırsat eşitliliği ilkelerine uygun olarak hareket etmesine özen gösteririz.

İnsan Kaynakları bakış açımız müşteri memnuniyeti odaklı olup, bu amaçla yapılan tüm uygulamaların proaktif bir yaklaşım ve vizyon ile oluşturulmaya çalışılmasını amaçlarız.

  • Adres: Hükümet Cad. Tekira AVM K:1 No:111


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Süvari firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!