Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün günü renkli kişiliğini yansıtacak bir damatlık arıyorsan pembe damatlık modellerini tercih edebilirsin. Sana ilham vermesi için birbirinden şık pembe damatlıkları bu galeride topladık!

Pembe Damatlık Takım Elbise

Pembe tonlarında damatlık modelleri özellikle ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek beylerin tercihi oluyor. Mevsimle uyumlu fresh bir görünüm için sen de bu renkte damatlık takımları tercih edebilirsin.

Pembe Damatlık Modeli

Pembe damatlık modelleriyle kombinlemek üzere pastel tonlarda gömlek, mendil, yelek gibi aksesuarlar kullanabilirsin. Koyu pudra tonlarındaki bu damatlık takımda olduğu gibi mavi renkte aksesuarlarla hoş bir görünüm yakalayabilirsin.

Ceketi Pembe Damatlık Takım Elbise

Damatlık seçerken ister aynı renkte ister farklı renkte parçaları birlikte kullanabilirsin. Eğer otel, tarihi mekan gibi ihtişamlı mekanlarda düğün yapacaksan pembe ceketli, siyah pantolonlu bu takımı tercih edebilirsin.

Slim Fit Pembe Damatlık Modeli

Renkli kişiliğini ortaya koymanı sağlayacak damatlık modellerini araştırıyorsan pembe renkli bu damatlığı tercih edebilirsin. Spor kesim bu damatlığı kır ve kumsal düğünlerinde giyebilirsin. Kravat ya da papyon takmaya da ihtiyaç duymayacaksın!

Pembe Ceketli Damatlık Modeli

İlkbahar ve yaz düğünlerinde mevsimle uyumlu bir görünüme sahip olmak için pembe-beyaz kombinleri düşünebilirsin. Modelde olduğu gibi beyaz pantolon ve gömlek üzerine pembe bir ceket alabilirsin.

Pembe Smokin Damatlık Modeli

Pembe tonları, ihtişamlı mekanların vazgeçilmezi smokinlerde de özellikle son yıllarda sıklıkla karşımıza sıklıkla çıkıyor. Tarihi bir mekanda ya da bir otelin balo salonunda evleneceksen, pembe-siyah bu damatlık smokin modelini tercih edebilirsin.

Pembe Ceketli Keten Damatlık Modeli

Damatlık seçerken yalnızca modeline dikkat etmen yeterli olmayabilir. Damatlığının kumaşı da evleneceğin mevsimle uyumlu olmalı. Örneğin; ilkbahar ve yaz aylarında düğün yapacaksan, bu pembe keten damatlık modelini tercih edebilir, hem şık hem de konforlu bir seçim yapabilirsin.

Spor Pembe Damatlık Modeli

Eğer rahat bir giyim tarzın varsa, düğün günü spor-şık damatlık modelleri arasından seçim yapabilirsin. Özellikle açık hava düğünü yapacaksan, spor kesim bu pembe damatlığı tercih edebilir, ayakkabılarını da yine spor modeller arasından seçebilirsin.