Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İlkbahar ve yaz aylarının fresh havasına uyum sağlayacak buz mavisi damatlık modellerinin en şık örneklerini senin için derledik! Hemen inceleyip ilham al!

Buz Mavisi Damatlık Modeli

Damatlık modelleri yalnızca siyah, beyaz ya da bordo gibi renk seçenekleriyle sınırlı değil. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek damat adayları için buz mavisi damatlık modelleri de son dönemlerde oldukça popüler. Buz mavisi damatlık modellerini kır, sahil ve havuz başı gibi açık alan düğünlerin yakıştırdığımızı da ekleyelim.

Buz Mavisi Damatlık Takım Elbise

Yelek, ceket ve pantolondan oluşan bu buz mavisi damatlık takım elbiseyi ilkbaharda kır alanında yapılacak bir düğünde giyebilirsin. Eğer yaz aylarında düğün yapacaksan yelek kullanmayabilirsin.

Keten Buz Mavisi Damatlık Modeli

Eğer omuzların genişse bu dar kesim cekete sahip damatlık ile geniş omuzlarını ön plana çıkarabilir, üçgen bir görünüm yaratabilirsin. Keten kumaştan bu damatlık modelini kır düğününde giyebilirsin.

Saten Yakalı Buz Mavisi Damatlık Modeli

Ceket ve yeleğinde siyah düğmeler kullanılarak hareketlendirilen bu şık buz mavisi damatlık modelini otel düğünlerinde tercih edebilirsin. Düğün temana göre ister modeldeki gibi hareketli bir gömlek de tercih edebilirsin.

Buz Mavisi Damatlık Takım

Eğer ilkbahar ya da yaz aylarında evleniyorsan, buz mavisi damatlık modellerini pudra, sarı, yeşil gibi açık tonlardaki aksesuarlarla birlikte kullanarak mevsimle uyumlu bir görünüm yaratabilirsin. Bu noktada düğün temanı da göz önünde bulundurmayı unutma!

Spor Kesim Buz Mavisi Damatlık Modeli

Kır düğünlerinin canlı ve eğlenceli havasına buz mavisi bir damatlık ile renk katabilir modeldeki gibi renkli aksesuarlar kullanarak mekan ile uyumlu bir görünüm yakalayabilirsin.

Gümüş Detaylı Buz Mavisi Damatlık Modeli

İhtişamlı düğünler için uygun buz mavisi damatlık seçenekleri de bulunuyor. Ceketi ve yeleği gümüş tonlardaki bu damatlığı tarihi bir mekanda yapılacak düğünde giyebilirsin.

Buz Mavisi Damatlık Takım Modeli

Özellikle havuz başı düğünlerde mavi tonlarında bir damatlık seçmek mekana uyumlu bir görünüm yaratacaktır. Aksesuarlarını da koyu mavi, lacivert gibi tonlarda seçerek sade ve elegant tarzını ortaya koyabilirsin. Bu şık takımı nişan törenin için de giyebilirsin.

Dar Kesim Bebek Mavisi Damatlık Takım Elbise Modeli

Düğününde fit vücut hatlarını ortaya koymak istersen, dar kesim takım elbise modellerine yönelebilirsin. Eğer göbek bölgende fazlalıkların varsa koyu tonlarda bir yelek giyebilirsin. Bebek mavisi damatlık modelleri son dönem kır düğünlerinin favorilerinden.

Sade Buz Mavisi Damatlık Modeli

Düğününde sade ve şık bir görünüm yakalamak istiyorsan aksesuarlarını da damatlığının renginde seçebilirsin. Şık bir görünüm için sadece gömleğini beyaz ya da siyah renkte seçmende fayda var.

Ceketi Buz Mavisi Damatlık Modeli

Damatlığın tek renk olmak zorunda değil. Ceketi ve pantolonu farklı renklerde olan damatlık modellerini de seçeneklerinin arasına alabilirsin. Özellikle vücudunun alt kısmı gövdene oranla daha kalınsa bu model gibi üstü açık altı koyu renk takımları tercih edebilirsin.

Spor Buz Mavisi Damatlık Modeli

Eğer spor bir tarzın varsa ve düğününde de tarzını yansıtan bir damatlık giymek istiyorsan, dar, spor kesim bu takımı tercih edebilirsin. Spor ayakkabılarınla görünümünü tamamlayabilirsin.

Sade Buz Mavisi Damatlık Modeli

Buz mavisi damatlık modellerinin soft rengini aksesuarlarını ön plana çıkarmak için kullanabilirsin. Farklı renkte detayı bulunmayan bu sade takımla, düğün temana uyum sağlayacak, modeldeki gibi desenli bir kravat takabilirsin.

Klasik Buz Mavisi Damatlık Modeli

Göbek ve kalça kısmında fazlalıkların varsa klasik fit olarak tanımlanan, uzun ceketli damatlık modellerini tercih edebilirsin. Aksesuar olarak takımınla aynı renkte bir yelekle de bu illüzyonu yaratabilirsin.

Çift Yırtmaçlı Buz Mavisi Damatlık Modeli

Şıklığı kadar rahatlığına da önem veren damat adaylarının tercihi ceketi yırtmaçlı damatlık modelleri oluyor. Klasik kesimdeki bu takımın ceketindeki çift yırtmaç sayesinde rahat hareket edebilir, pot bir görünüm oluşmadan ceketini rahatça ilikleyebilirsin.

Dar Kesim Buz Mavisi Damatlık Modeli

Eğer yuvarlak hatlara sahipsen ve damatlığınla fit bir görünüm yakalamak istiyorsan, modeldeki gibi tek renk tamılmara yönelebilirsin. Bu takım ile aksesuar olarak ister yelek istersen pantolon askısı kullanabilirsin.

Kruvaze Ceketli Buz Mavisi Damatlık Modeli

Ceketi kruvaze kesim damatlık modelleri, otel ve tarihi mekan gibi alanlarda yapılan düğünlerin ağırlığına uyum sağlayabilen tasarımlardan. Cep ve düğme detaylarında siyah rengin kullanıldığı bu takım ile aksesuar olarak papyon takabilirsin.