Damatlık Kocaeli

İntersivin Mağazaları

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

İntersivin Mağazaları Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise

İntersivin Mağazaları Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

İntersivin Mağazaları Hakkında

Bölgesinde köklü giyim firmaları arasında yer alan MODA Giyim, 1994 yılında bir aile şirketi olarak İzmir Buca’da ticari hayatına başladı.

Giyim sektöründe yenilikçi tasarım anlayışı ve dikim tekniği ile birçok başarılara imza atan firmamız, kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile yıllardır sektördeki yerini korudu. Güven ve kalite algısı ile kurulduğu günden bugüne yatırımlarını ve ürün çeşidini geliştirerek perakende mağazacılıkta geniş ve sadık bir müşteri kitlesine kavuştu.

İzmir, Aydın, Gebze ve Darıca bölgesinde mağazalar zincirine ulaşan MODA Giyim, 2014 yılında yeni nesil İNTERSİVİN markasıyla büyümeye devam etti.

İNTERSİVİN olarak erkek giyiminde takım elbise, pantolon üst grup ve aksesuar üretimine başlayan MODA GİYİM mağazalarında satışa sunduğu ürünlerin %90’ını kendisi üretmektedir.

Sektörel gelişmeleri günü gününe takip eden İNTERSİVİN, tasarım ve yeniliğe önem veren aynı zamanda erkek modasını değerli kılacak ürünler geliştiriyor. Ulusal pazarda büyümeyi hedefleyen İNTERSİVİN güçlü imajını, köklerinden aldığı değerlere sahip çıkarak koruyor.

20 yıldan fazla deneyim, kalite, kalıp ve titiz hizmet anlayışı ile seçkin bir müşteri kitlesine sahip olan İNTERSİVİN her koleksiyonda kendine özgü tarzı ve kreatif tasarımlarıyla satış grafiğini yukarı taşımayı başarmıştır.

Kaliteli üretim, uygun fiyat ve satış sonrası sürdürülebilir güvenilir hizmet felsefesi “ Daima bir adım önde “ mottosuyla İNTERSİVİN ulusal pazarda büyümeyi hedeflemektedir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Hacıhalil Mah. İsmet Paşa Cad. No:37/B, Gebze / Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    İntersivin Mağazaları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.