Oturma Düzeni

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:37 dakika

28.05.2024

Oturma düzenini ayarlamak sanıldığı kadar zor bir iş olmasa da genellikle çok zor sanıldığı için hep ertelenir. Siz kolayca bu işin altından kalkabilin diye harika bir araç hazırladık. Tek bir sayfadan tüm davetlilerini dijital ortamda hazırlayıp çıktısını alabileceğin oturma planı aracı! Hemen kullanmaya başla!

Oturma Düzeni İçin Damat Adayı Ne Yapmalı?

Senin en önemli görevin ailenin davetlilerinin isimlerini ve kimlerle yan yana oturtabileceğini öğrenmek olacak. Bak kimleri aynı masada oturtacağın çok önemli unutma. Ailenin davetlilerinin çoğunu tanımıyor olabilirsin sakın endişe etme. Bunun için ailenden yardım almalısın.

oturma düzeni

Daha sonraki en önemli adımın ise mekandan oturma düzenini istemek olacak. O düzene göre kaç masa olacağını ve her masaya kaç kişi düşeceğini görerek yerleştirmek daha kolay olacak emin olabilirsin.

Oturma Düzeni Aracı

Bu aracın nasıl kullanıldığını merak ettiğine eminim. İlk olarak Düğün.com üyesi olmalısın. Sonra oturma planı aracını kullanmaya başlayabilirsin.

oturma düzeni

Aracı kullanmaya düğün mekanını yazmaktan ve mekanın sana verdiği masa düzenin sürükleyip bırakarak yapmaktan başlayabilirsin. Her masaya bir numara veya isim vererek, seçtiğin isimleri de sürükleyip masaların üzerine bırakarak kolayca oturma planını yapabilirsin. Daha ayrıntılı bilgi için “Düğünde Oturma Planı Nasıl Yapılır?” makalemizi okumalısın.

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap