Bu Gelin Buketlerini Hiç Görmediniz

2014 düğün modası yenilikçi ve sıra dışı yüzünü gelin çiçeği konseptlerinde de gösterdi. Düğün trendlerinden geri kalmak istemeyen bir gelinin mutlaka bilmesi gereken yaratıcı fikirler ve daha önce hiç görmediğiniz el buketleri davetlilerinizi çok şaşırtacak. Fazla söze gerek bırakmayan bu buketler çok güzel!

Tavus kuşu kadar asil

Doğunun mistik ülkelerinde tavus kuşu tüyünü asilerin asalet göstergesi olarak kullandıkları ve bu tüylerden dolayı tavus kuşlarının Hindistan’da kutsal sayıldığı bilinmektedir. ''Tavus kuşu kadar kibirli'' deyimi de bu güzel tüylerin yarattığı bir deyimdir. Fakat elbette düğününüzde kullanmanızı önerdiğimiz gerçek bir tavus kuşu tüyü değil. Aman dikkat düğün modasına uyalım derken hayvan haklarını ihlal etmeyelim! Tavus kuşu tüyü görünümlü yapay çiçeklerle siz de söz konusu asaleti düğününüze taşıyabilir, gelin buketinizde fark yaratabilirsiniz.

gelin_buketi_05 - gelin_buketi_05

Yüzünüzü güneşe dönün!

Her yeni günü yeni bir başlangıç sayıp aynı enerji, inat ve coşkuyla hayata uyanmak; evlenme kararınızla adım attığınız yeni hayatınızda her sabah “yeniden” diyebilen bir aşk hikayesi yaşamak için gelin çiçeğinizde ayçiçeklerine şans verin. Bu bereketli çiçeği gelin buketi olarak kullanarak yaz düğününüze değişik bir hava katabilir; hem de davetlilerinizi gülümsetebilirsiniz.

gelin_buketi_01 - gelin_buketi_01

Kelebekler gibi kıpır kıpır

Hadi itiraf edin yaklaşan büyük günü içinizde kelebekler gibi kıpır kıpır eden bir heyecanla beklediniz ve gelin çiçeğinizi süsleyen kelebekler bunun dışa vurumu! Düğün mekanınızın süslemesinde de tercih edebileceğiniz kelebekler düğün temanıza damgasını vuracak. Davetlilerde tatlı bir neşe, hayranlık ve bekar kız arkadaşlarınızda gelin buketini yakalama isteği yaratacak bu yapma kelebekleri hafife almayın.

gelin_buketi_02 - gelin_buketi_02

Yaratıcılığınızı konuşturun!

Performans sanatçıları, tasarımcılar, yaratıcılığını dizginleyemeyenler! İşte sizin için büyük fırsat. Marifetlerinizi gelin çiçeğinizde döktürebilir; ya da bu konuda güvendiğiniz arkadaşlarınızdan sadece size özel bir tasarım yapmaları için yardım isteyebilirsiniz. Rozetler, yaka iğneleri, küpeler, taşlar, broşlar ve daha birçok materyali kullanarak hiç görüşmemiş bir çiçek buketine sahip olabilirsiniz.

gelin_buketi_03 - gelin_buketi_03

Sebzelerle meyveleri ayırmayın

Sebze ve meyvelerin gelin çiçeğinizde harikalar yaratabileceğine inanır mıydınız? Düğününüzde dilerseniz en sevdiklerinizden, dilerseniz de hayatınızda bir kez olsun bir işe yaradıklarını görmek için gerçekten sevmediklerinizden derleyerek oluşturduğunuz el buketlerinizle fark yaratabilirsiniz. İştah açan bu gelin buketiyle herkesin ezberini bozacaksınız.

gelin_buketi_04 - gelin_buketi_04

Şehrindeki 225 Çiçekçi Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (5)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

H Hatice&eren

harikalarrrrr <3

AT Ayşe Tok

bunları nasıl satın alacağız

D Düğün.com

Çiçekçinize danışmanız gerek Ayşe Hanım. Yazının altında şehirlere göre çiçekçilerin listesine ulaşabilirsiniz

GB Gelsüme Bagaç

Nasıl Sipariş verebiliriz. Lütfen yardımcı olur musunuz

D Düğün.com

Merhaba Gelsüme, Buradaki linke tıklayarak beğendiğin çiçeğin özellikleri ile birlikte kendi şehrindeki firmalardan teklif istemelisin. Teklif formunu firmanın anasayfasına gittiğinde sağ tarafta bulabilirsin.

ZY Zeliha Yüksel

Peki nasıl siparis vereceğiz

D Düğün.com

Merhaba Zeliha, Şehrindeki çiçekçileri inceleyerek onlarla iletişime geçebilirsin. İstediğin modellerin görsellerini gösterirsen istediğin tasarımları yapabilirler.

FG Fatma Gider

Tavus kuşu modeli olan çiçeği nasıl sipariş edicez

D Düğün.com

Fatma Hanım Merhaba. Makalede kullandığımız görseller temsilidir. Benzer bir modeli şehrinizdeki çiçekçilerden talep edebilmeniz için de firma listesini buraya ekliyoruz. Filtreleme alanından bulunduğunuz ili kolayca seçebilirsiniz. Mutluluklar dileriz.