Faike Polat

1 Yorum

E-posta Gönder

Faike Polat Genel Özellikler

Minimum Fiyat
3.000-4.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta

Faike Polat Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Faike Polat Hakkında

Firmamızın kurucusu olan Faike Polat, 1980 yılında Ankara Bahçelievler Kız Meslek Lisesi, Giyim Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında, 1996 yılında Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nde; desen, hazır giyim ve sipariş atölyelerinde eğitimine devam etti. Modelistlik de yaparak, tecrübesine tecrübe kattı. 1996 yılında ilk atölyesini Balgat’ta kurdu. 15 yıl burada hizmet verdikten sonra, tecrübeli ekibimizle birlikte Tunalı Hilmi Caddesi’ne taşındık. Faike Polat Moda Evi Ankara ailesi olarak, siz değerli misafirlerimize ayrıcalıklı hizmet vermeye, burada devam ediyoruz.

Atölyemizde; gelinlik, nişan elbiseleri, abiyeler ve kına elbiseleri gibi pek çok seçenek bulunuyor. Bir kadının, özel günü için aradığı her modelde elbiseyi, mağazamızda bulmak mümkün. Faike Polat farkıyla taşıyacağınız bu muhteşem elbiseleri, emin olun çok beğeneceksiniz. Ayrıca, misafirleriniz de hayran kalacak!

Sizi mutluluğa uğurlamak için çalışıyoruz ve size bin bir çeşit model sunuyoruz. Özel gününüzde nasıl bir tercih yapacağınıza ise, dilerseniz birlikte karar verebiliriz. Eğer, nişan töreniniz için bir elbise bakıyorsanız; son zamanın trendleri de olan pastel renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Özel dikim veya hazır model tercih edebilirsiniz. Zihninizde bir model varsa bunu, kusursuz şekilde dikebiliriz. Profesyonel ekibimizle birlikte, hazır modellerimizden seçecekseniz de, vücudunuza ve konsepte en uygun elbiseyi size sunacağımıza emin olabilirsiniz! El emeğimiz ve göz nurumuzla, hayallerinizi şekillendiriyoruz.

Yakınınızın düğünü için abiye bakıyorsanız, yakınlık derecenize ve tarzınıza göre, size en yakışan elbiseyi bulup çıkarıyoruz. Vücudunuza göre düzenledikten sonra, keyifle ve büyük bir ayrıcalıkla, elbisenizi giyebiliyorsunuz.

Faike Polat gelinlik fiyatları ve hizmetlerimizin detaylar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz. Özel günlerinizde yanınızda olmak ve güzel duygularınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bize ulaşmanızı bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Tunalı Hilmi Cad. No:99/7 Kavaklıdere

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Faike Polat Yol Haritası

Faike Polat Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Esin & Hakki

Düğün Tarihi: 26.10.20196 yıl önce ablam gelinlik diktirmisti, bu sene düğün için araştırırken bir çok yerden randevu aldım, ama önce Faike Hanım'a uğramak istedim.
Kendisiyle konuşunca tüm randevuları iptal ettim, istediğim gelinliği anlattım, çok daha güzeline kavuştum, zaten stresli olan evlilik sürecinde Faike...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.