Abiye ve Nişanlık Ankara

Faike Polat

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Faike Polat

Faike Polat Hakkında

Firmamızın kurucusu olan Faike Polat, 1980 yılında Ankara Bahçelievler Kız Meslek Lisesi, Giyim Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında, 1996 yılında Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nde; desen, hazır giyim ve sipariş atölyelerinde eğitimine devam etti. Modelistlik de yaparak, tecrübesine tecrübe kattı. 1996 yılında ilk atölyesini Balgat’ta kurdu. 15 yıl burada hizmet verdikten sonra, tecrübeli ekibimizle birlikte Tunalı Hilmi Caddesi’ne taşındık. Faike Polat Moda Evi Ankara ailesi olarak, siz değerli misafirlerimize ayrıcalıklı hizmet vermeye, burada devam ediyoruz.

Atölyemizde; gelinlik, nişan elbiseleri, abiyeler ve kına elbiseleri gibi pek çok seçenek bulunuyor. Bir kadının, özel günü için aradığı her modelde elbiseyi, mağazamızda bulmak mümkün. Faike Polat farkıyla taşıyacağınız bu muhteşem elbiseleri, emin olun çok beğeneceksiniz. Ayrıca, misafirleriniz de hayran kalacak!

Sizi mutluluğa uğurlamak için çalışıyoruz ve size bin bir çeşit model sunuyoruz. Özel gününüzde nasıl bir tercih yapacağınıza ise, dilerseniz birlikte karar verebiliriz. Eğer, nişan töreniniz için bir elbise bakıyorsanız; son zamanın trendleri de olan pastel renkleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Özel dikim veya hazır model tercih edebilirsiniz. Zihninizde bir model varsa bunu, kusursuz şekilde dikebiliriz. Profesyonel ekibimizle birlikte, hazır modellerimizden seçecekseniz de, vücudunuza ve konsepte en uygun elbiseyi size sunacağımıza emin olabilirsiniz! El emeğimiz ve göz nurumuzla, hayallerinizi şekillendiriyoruz.

Yakınınızın düğünü için abiye bakıyorsanız, yakınlık derecenize ve tarzınıza göre, size en yakışan elbiseyi bulup çıkarıyoruz. Vücudunuza göre düzenledikten sonra, keyifle ve büyük bir ayrıcalıkla, elbisenizi giyebiliyorsunuz.

Faike Polat gelinlik fiyatları ve hizmetlerimizin detaylar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz. Özel günlerinizde yanınızda olmak ve güzel duygularınızı paylaşmak için sabırsızlıkla bize ulaşmanızı bekliyoruz!

Faike Polat Özellikler

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Esin & Hakki

Düğün Tarihi: 26.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

6 yıl önce ablam gelinlik diktirmisti, bu sene düğün için araştırırken bir çok yerden randevu aldım, ama önce Faike Hanım'a uğramak istedim.
Kendisiyle konuşunca tüm randevuları iptal ettim, istediğim gelinliği anlattım, çok daha güzeline kavuştum, zaten stresli olan evlilik sürecinde Faike...
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.