Halaysız Düğün Olur mu?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:43 dakika

08.07.2020

Sevgili Çiftlerimiz Merhaba, Mart ayından beri çok zor zamanlardan geçiyorsunuz. Düğününüzün ne zaman olacağını bilememek, tüm planlarınızı ertelemek, kiraladığınız halde boşta duran eviniz… Kısacası belirsizlikle geçen 4 ay.

Tüm bunların üstüne bir de düğünlerin Eylül’e hatta seneye kadar yapılmaması gerektiğini savunanlar oldu. Sanki hayatınızın en özel gününü değil de herhangi bir doğum günü partisi veriyorsunuz gibi düşündüler. Yaşadıklarınızı hiç anlamadılar, anlamanın da ötesinde özellikle sosyal medyada sürekli dalga geçildi. Tüm bu süreçte yanınızda olmaya çalıştık. Neden düğünlerin bir an önce yapılması gerektiğini çıktığımız her mecrada anlattık, kampanyalar başlattık, resmi makamlara kadar gidip, sesinizi duyurmaya çabaladık ve sonunda 1 Temmuz tarihini aldık!

Ancak elbette sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için bazı önlemlerin de alınması gerekiyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan bir pandemi süreci yaşıyoruz. Sokağa adımımızı attığımız andan itibaren uymamız gereken bazı kurallar var. AVM’ye girerken bile ateşimiz ölçülüyor, maskemizi takıyoruz, sosyal mesafemize dikkat ediyoruz.

Salgının etkisini yavaş yavaş azaltmasıyla birlikte düğünlerde uygulanacak bazı önlemlerin de gevşetileceğini umuyoruz. Şu an endişeli olduğunuzu biliyoruz ve sizi çok iyi anlıyoruz. Ancak olaya biraz daha sağduyu ile yaklaşmanızı rica ediyoruz. Gerekli olması durumunda tekrar sesinizi her platformda duyuracağımıza ve çeşitli kampanyalar başlatacağımıza emin olabilirsiniz.

Temmuz ayında düğün yapacak çiftlerimiz:

1-Düğününüz boyunca lütfen sosyal mesafenizi koruyun! Davetlilerinizin de koruduğundan emin olun.

2-Evet halay çekmek yok. Ama biz genelgeyi davetlilerin de sosyal mesafe kurallarına uyarak eğlenebileceği şeklinde yorumluyoruz. Düğünlerin başlamasıyla siz de göreceksiniz ki, eğlenmek için halaya ihtiyacınız yok. Bu konuda sizin ve davetlilerinizin yaratıcılığına çok güveniyoruz.

3-Sosyal mesafenin korunarak oynanabilecek oyunların neler olduğunu düşünün.

4-Bunun için kendinize bir müzik listesi oluşturun.

5-Sakın moralinizi bozmayın ve şartlar ne olursa olsun en mutlu gününüzde eğlenmenin bir yolunu mutlaka bulun!

Ağustos-Eylül ayında düğün yapacak çiftlerimiz:

Salgının etkilerinin azalması ile birlikte, tedbirlerin de yetkililerce tekrar gözden geçirileceğini ve bazı esnetmelerin geleceğini düşünüyoruz.

Hangi ayda evlenirseniz evlenin; şunu lütfen unutmayın: Firmalarımız tüm hazırlıklarını yaptı, resmi kurumların belirttiği gerekli tüm sosyal mesafe ve hijyen önlemlerini aldı, en özel gününüzde sizi ve davetlilerinizi ağırlamayı bekliyor. Lütfen firmalarınızın deneyimlerine güvenin! Size ve davetlilerinize müthiş bir gün yaşatacaklar.

Düğün sürecinizde, yıllar sonra küçük bir detay olarak hatırlayacağınız şeyleri dert etmemenizi ve tüm sevdiklerinizle bir araya gelerek kutlama yapabilmenin tadını çıkarmanızı rica ediyorum.

Hepinize bol eğlenceli, güzel bir düğün diliyorum…

Sevgiler,

Emek Kırbıyık

Düğün.com Kurucusu/CEO

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap