Tekne Düğünü Antalya

Star Craft Alanya

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Star Craft Alanya Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Star Craft Alanya Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Star Craft Alanya Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Deniz kenarında Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Star Craft Alanya Sıkça Sorulan Sorular

Star Craft Alanya düğün fiyatları ne kadar?

Star Craft Alanya düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Star Craft Alanya düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Star Craft Alanya kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Star Craft Alanya 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Star Craft Alanya düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Star Craft Alanya düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Star Craft Alanya Hakkında

Antalya teknede düğün konusu hakkında araştırma yapıyorsanız sizi Star Craft’la tanıştıralım. Ekibimiz 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle tekne düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Star Craft isimli teknemizse 2009’dan beri hizmet veriyor. Düğününüzü Akdeniz’in mavi suları üzerinde, Alanya Kalesi, Kızıl Kule, şehir ve mağara manzaralı eşliğinde düzenlemek için Alana Star Craft’ı tercih edebilirsiniz.

Davet Alanları

Toplamda 6 kata sahip olan Star Craft’ta 2 adet davet alanı bulunuyor.
-Kapalı alan isteyen çiftler her biri 450 kişilik kapalı salonlarımızı kullanabilirler. Yüksek tavanıyla dikkat çeken salonlarımız camekanlı mimarileriyle büyüleyici manzaralar sunuyor. Geniş dans pistimiz de sizi bekliyor.
-Açık alanımızdaysa 750 ila 1.000 kişilik kapasiteye sahibiz.
-Teknemizin geniş davet alanlarında after party de düzenlenebiliyor.

Dekorasyon

-Kapalı alanımızın girişine gelin tagımızı yerleştiriyoruz. Burada beyaz renkli, geniş sandalyelerle misafirlerinizi ağırlıyor ve masalarımızı beyaz örtülerle kaplıyoruz. Tiffany sandalye alternatifimiz de bulunuyor. Beyaz renkli nikah masanızın arka planını denizatı biçimli dekorlarla süslüyoruz.

-Açık alanımızda da gelin tagı yer alıyor. Burada konforlu koltuklarımızı U şeklinde diziyoruz. Tiffany sandalyelerimiz de mevcut.

Hizmetler

Antalya tekne düğünü organizasyonları için DJ, ses sistemleri ve sahne hizmeti sunuyoruz. Ayrıca ışıklandırma sistemleri de mekanımızda halihazırda bulunuyor. Yemek servisini de çiftlerimiz için biz yapıyoruz. Kendi aşçımızla yemeklerimizi hazırlıyor ve isteyen çiftler için açık büfe kuruyoruz. Menülerimizi çiftin talepleri doğrultusunda çıkarıyoruz. Çiftimiz arzu ederse menüyü tadabilir veya catering hizmetini dışarıdan alabilirler. Vejetaryen, diyabet gibi özel menüler de servis edebiliyoruz.

Çiftimiz dekorasyon noktasında istedikleri bir firmayla anlaşabilirler. Bununla beraber mekanımızda gelin odası ve emzirme odası da mevcut. Teknemizin dikkat çeken özellikleri arasında toplamda 10 ayrı tuvalete sahip olması yer alıyor. Bu tuvaletlerin 5 tanesi kadın, 5 tanesi erkek tuvaleti olarak hizmet veriyor. Zemin katımızdaysa soyunma odalarımız yer alıyor. Çiftlerimiz teknemize fotoğrafçı da getirebiliyorlar.

Alanya düğün mekanlarından Star Craft’ta ‘’Feel Like A Star/Yıldız Gibi Hisset.’’ mottosuyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Erken ödeme yapmak isteyen çiftlere de çeşitli kolaylıklar sağlayabiliyoruz. Star Craft tekne düğünü fiyatları için yan taraftaki ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Sayfanın hemen altında ve üstünde görebileceğiniz telefon numarasıyla da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Şirket Müdürü


 • Satış Pazarlama Sorumlusu

  Bilgi İşlem ve Düğün.com İş Sorumlusu

İletişim

 • Adres::

  Rıhtım Cad. Ziraat Bankası Karşısı Starcraft Gemisi Alanya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.