Bodrum Ha La Bodrum

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Marmaris Martı Hemithea Otel / Muğla

50 - 250 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Muğla Tarihi Mekan Düğünleri

Nostalji tutkunu bir çiftseniz düğününüzü tarihi bir mekanda yaparak kendinizi eski filmlerde gibi hissedebilirsiniz. Konak düğünü, köşk düğünü gibi tarihi mekan düğünü yaptırmayı düşünüyorsanız, nostaljik havayı yansıtmak için düğününüzün diğer detaylarında da retro seçimler yapmanızı öneririz.

Kristallerle bezeli avizeler, masalarda büyük şamdanlar, sandalyelerde tüy detaylarıyla eski zamanların gösterişli havasına sahip lüks bir köşk düğünü yapabilirsiniz. Bu tarz dekorasyon tarzına uygun olarak Viktorya dönemine ait görkemli vintage gelinliklerden kullanabilirsiniz. Damat adayları damatlık seçimlerini fraktan yana yapabilir. Tarihi düğün denildiğinde aklınıza sadece gösterişli tarzlar gelmemeli. Danteller, kurutulmuş çiçekler, eski kitaplar kullanarak romantik ve nostaljik bir düğün yapabilirsiniz. Organizasyon firmanızdan size nostaljik temalı farklı dekorasyon önerilerinde bulunmasını isteyebilirsiniz. Böyle bir düğünde dantelli zarif vintage gelinlik modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Damat adayları ise yelekli takım elbiseler, cep mendilleri, yaka çiçekleri ve zincirli cep saatlerini deneyebilir. Düğününüz hakkında ilk ipuçlarını vereceğiniz düğün davetiyenize de düğününüzün temasını yansıtmanızı öneririz. Dantel detayların, eski yazı tiplerinin, parşömen kağıtlarının kullanıldığı davetiyeler nostaljik düğününüz için çok hoş seçimler olabilir. Aynı zamanda nikah şekerinizde de eski tip anahtarlıklar, çuval ve dantelli lavanta keseleri, üzerinde düğün tarihinizin işlendiği kumaş peçeteler gibi misafirlerinizi eskiye götürecek tercihler yapabilirsiniz.

Muğla’da nostalji temalı bir düğün yapmayı planlıyorsanız şehrinizdeki tarihi mekanlarına bakmanızı öneririz. Bu sayfa üzerinden Muğla’daki köşk, yalı, konak gibi tarihi mekanlara ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

  • Muğla Tarihi Mekanlar Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Marmaris 150 1750 TL 262.500 TL
    Bodrum 100 400 TL 40.000 TL