Muğla Tarihi Düğün Mekanları

Muğla'da tarihi bir mekanda düğün yapmayı planlıyorsan doğru adrestesin! Hemen tıkla, Muğla tarihi mekanlarının fotoğraflarına ve detaylarına göz at ve beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Muğla Tarihi Mekan Düğünleri

Nostalji tutkunu bir çiftseniz düğününüzü tarihi bir mekanda yaparak kendinizi eski filmlerde gibi hissedebilirsiniz. Konak düğünü, köşk düğünü gibi tarihi mekan düğünü yaptırmayı düşünüyorsanız, nostaljik havayı yansıtmak için düğününüzün diğer detaylarında da retro seçimler yapmanızı öneririz.

Kristallerle bezeli avizeler, masalarda büyük şamdanlar, sandalyelerde tüy detaylarıyla eski zamanların gösterişli havasına sahip lüks bir köşk düğünü yapabilirsiniz. Bu tarz dekorasyon tarzına uygun olarak Viktorya dönemine ait görkemli vintage gelinliklerden kullanabilirsiniz. Damat adayları damatlık seçimlerini fraktan yana yapabilir. Tarihi düğün denildiğinde aklınıza sadece gösterişli tarzlar gelmemeli. Danteller, kurutulmuş çiçekler, eski kitaplar kullanarak romantik ve nostaljik bir düğün yapabilirsiniz. Organizasyon firmanızdan size nostaljik temalı farklı dekorasyon önerilerinde bulunmasını isteyebilirsiniz. Böyle bir düğünde dantelli zarif vintage gelinlik modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Damat adayları ise yelekli takım elbiseler, cep mendilleri, yaka çiçekleri ve zincirli cep saatlerini deneyebilir. Düğününüz hakkında ilk ipuçlarını vereceğiniz düğün davetiyenize de düğününüzün temasını yansıtmanızı öneririz. Dantel detayların, eski yazı tiplerinin, parşömen kağıtlarının kullanıldığı davetiyeler nostaljik düğününüz için çok hoş seçimler olabilir. Aynı zamanda nikah şekerinizde de eski tip anahtarlıklar, çuval ve dantelli lavanta keseleri, üzerinde düğün tarihinizin işlendiği kumaş peçeteler gibi misafirlerinizi eskiye götürecek tercihler yapabilirsiniz.

Muğla’da nostalji temalı bir düğün yapmayı planlıyorsanız şehrinizdeki tarihi mekanlarına bakmanızı öneririz. Bu sayfa üzerinden Muğla’daki köşk, yalı, konak gibi tarihi mekanlara ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Muğla Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular