Manisa Tarihi Düğün Mekanları

Tarihi bir düğün mekanında, son yılların trendi olan vintage bir düğün mü planlamak istiyorsun? Tek bir tıkla, tüm Manisa tarihi düğün mekanlarını incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Manisa Tarihi Mekan Düğünleri İçin Fikirler

Tarihin dokusunu düğününüze taşımak istiyorsanız tarihi mekan düğünleri tam size göre olabilir. Bunun için konakları, köşkleri, tarihi otel ya da restoranları tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Size tavsiyemiz, mekan tercihinizi yaparken davetli sayınızı ve konseptinizi göz önünde bulundurmanız. Köşk düğünü planlıyorsanız, yemekli ve şık bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Menü seçeneği için profesyonel bir catering firması ile anlaşabilir ve hem sizin hem de konuklarınızın memnun kalacağı bir yemek menüsü hazırlatabilirsiniz. Köşkün süslemeleri için çalışacağınız organizasyon firması ile de tüm detayları konuşmayı ihmal etmeyin. Müzik seçiminizi tarihi dokuya uygun müziklerden yana seçmenizi tavsiye ederiz. Örneğin, klasik müzik tercih edebilirsiniz. Organizasyon şirketinizle anlaşarak canlı müzik için bir orkestra ile de anlaşma sağlayabileceğinizi unutmayın.

Konak düğünü köşk düğününe göre biraz daha rahat olabileceğiniz bir konsept yaratmanıza imkan sağlar. Eğer düğününüz bahar ya da yaz aylarında olacaksa mutlaka konağın varsa terasını yoksa bahçesini davet alanı olarak kullanmanızı öneririz. Böylece daveti çok daha geniş alanda verebilir ve ferah bir ortam elde edebilirsiniz. Konak düğünü için kokteyl konseptini göz önünde bulundurabilir, misafirleriniz için kendi seçtiğiniz özel ikramlar hazırlatabilirsiniz. Tarihi düğün mekanı seçeneklerinizden biri olan otel ya da restoran seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Havuz başı düğün organizasyonu için otelleri, sıcak, samimi ve az davetli sayısının olduğu bir düğün için restoranlar tercih edilebilir.

Manisa’da tarihi düğün mekanlarını ararken kriterlerinizi göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca mekanların fotoğraflarını inceleyebilir, beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Manisa Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular