Safari Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Safari Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Safari Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
50-100 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
50-100 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisimiz Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisimiz Yoktur

Safari Otel Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Safari Otel Özellikler

Nişan süslemesi
Evet
Boş mekan kiralama
Evet
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Safari Otel Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok


Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Safari Otel Hakkında

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte söz, nişan veya kına gecesi etkinlikleriniz için Safari Otel Antalya’da sizi bekliyor!

Davetleriniz için önceden planladığımız görüşmeler ile isteklerinizi dinliyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz. Davet salonumuzda 80 kişiye kadar davetliniz ile birlikte düzenlemeyi tercih ettiğiniz organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz ayrıca toplantılarınızda ve tatillerinizde de yanınızda oluyor!

Süslemeler için il olarak konseptinize uygun renkler tercih ederek masalarınızı tasarlıyoruz. Fotoğraf çekim alanları ve söz kesim töreni için düzenlenen alan ilgili detaylı çalışmalar yapabiliyoruz. Davetleriniz için yaptığımız hazırlıkların yanında süsleme ve düzenlemeler için organizasyon firmalarından destek almayı da tercih edebilirsiniz. Konsept oluşturmak, farklı süsleme ve tasarımlar yapmak konusunda profesyonel destek daha özel bir alan oluşturmanıza imkân sağlayacaktır. Davetinize uygun bir masa düzeni hazırladığımız salonumuz aydınlatma sistemleri ile ferah bir atmosfer de yaratıyor. Ayrıca iklimlendirme sistemlerimiz sayesinde de her mevsim rahat edeceğiniz bir alan oluşturuyoruz.

Davet alanı düzenlenirken mutfağımızda da hazırlıklar başlıyor. Kına ve söz etkinliklerinizde ikram menüleri tercih edebilirsiniz. Yemekli bir davet planlıyorsanız menü tadımları ile zarif bir davet menüsü de alternatiflerimiz arasında var. Aşçılarımız özel tarifler ile konuklarınız için uygun olan ziyafet menüleriniz hazırlıyor. Mutfak ekibimiz görsel olarak da şık sunumlar oluşturmaya özen gösteriyor. Kutlamalarını için pasta töreni de düzenleme şansınız oluyor.

Şehir dışından mutluluğunuzu paylaşmak için gelen misafirlerinize konaklama imkânı da sağlıyoruz. Davetlerin ardından Antalya’da tatil yapmak isteyen konuklarınız için 5 faklı oda tipi ile alternatifler sunabiliriz. Aile odalarımız ve süit odalarımız bunlardan en uygun olan seçenekler. Tatil sürecinizde Safari Otel hamam, sauna ve masaj hizmetlerini de denemenizi tavsiye ederiz!

Sayfa üzerindeki iletişim formumuzu eksiksiz olarak doldurarak Safari Otel fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yuksekalan Mah. Fahrettin Altay Cad. 485 Sok. No: 4 Muratpaşa/ Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Safari Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.