Söz, Nişan Mekanları Ankara

Develi 1912 Çankaya Event

0312 963 34 19

Develi 1912 Çankaya Event Hakkında

12 şubemiz ve 1000 civarında çalışanımız ile biz çok büyük bir aileyiz. Siz de bir araya gelerek birlikteliğinizi resmileştirip aile olma yolunda attığınız en önemli adımı bu büyük ailede, bizimle birlikte kutlamak isterseniz sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Eğer söz nişan organizasyonları için aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte tüm sevdiklerininiz yanınızda olduğu bir davet vermek istiyorsanız buyurun yazımızın devamını okuyun.

İstanbul ve Kıbrıs haricinde bildiğiniz üzere Ankara’da var olan şubemiz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Çok büyük bir uğraş ve uzun mesailer sonucu hiçbir masraftan kaçınmayarak inşa ettiğimiz restoranımız hem görsel hem de nitelik açısından çok içimize sindi. Bunu da ünlü mimar Kaan Çetinkaya’ya borçluyuz. Kendisi taleplerimizin tamamını karşıladı ve hatta daha da üzerine çıkarak hem çok şık hem de bir o kadar konforlu elit bir ortam yarattı. 3 katlı binamızda totalde 350 kişilik bir kapasitemiz var ve hiçbir aksaklık yaşamadan misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz.

Develi Restaurant olarak Güneydoğu Anadolu mutfağı yoğunluklu olmak üzere kaybolmaya yüz tutmuş yöresel yemeklerden oluşan bir menüye sahibiz. Hem unutulan tatları geri getiriyor hem de kültürümüzdeki harika lezzetleri yeni nesillere tanıtıyoruz. Eğer toplu yemek davetinizde size özel bir menü belirlememizi istiyorsanız biziz ziyaret edebilir veya telefonda da olsa görüşerek gerekli planlamaları yapabiliriz. Damak zevkinize uygun ve bütçeniz dâhilinde bir set menü hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

100 ila 200 kişilik bir grubu ağırlayabildiğimiz hem açık hem de kapalı alanlarımız var. Bahçe katı, bahçe veya VIP salonda davetli sayınıza uygun bir alanı dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Küçük misafirlerimizi de en az büyükleri kadar düşünüyoruz. Onlara özel olarak hazırlayacağımız menülerimiz ve çocuk oyun alanımız ile ailelerini rahat ettiriyoruz.

Develi Ankara iletişime geçmeniz için sayfadaki formu doldurmanızı bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Finans Müdürü

 • Firma Yetkilisi

 • Genel Müdür Yardımcısı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 34 19

 • Adres::

  Çankaya ankara

 • Haritadaki Konumu

  Develi 1912 Çankaya Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.