Cavit Duvan Prestige Hotel

E-posta Gönder

  • Merkez, Edirne.

Kapasite Bilgileri

Cavit Duvan Prestige Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Cavit Duvan Prestige Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Cavit Duvan Prestige Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cavit Duvan Prestige Hotel Sık Sorulan Sorular

Cavit Duvan Prestige Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Cavit Duvan Prestige Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cavit Duvan Prestige Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cavit Duvan Prestige Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cavit Duvan Prestige Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cavit Duvan Prestige Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cavit Duvan Prestige Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Cavit Duvan Prestige Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cavit Duvan Prestige Hotel düğün dışında kına, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cavit Duvan Prestige Hotel Hakkında

80’li yıllardan bu yana çeşitli sektörlerde hizmet veren şirketler grubumuz, 2016 şubatında Cavit Duvan Prestige Hotel’in kapılarını konuklarına açtı!

Konaklama imkânı sunmakla yetinmeyen ekibimiz otelimiz bünyesinde restoran ve kafe hizmetlerini de barındırıyor. Bu sayede Edirne’de sıklıkla tercih edilen vazgeçilmez bir mekân olduğumuzu söyleyebiliriz. Her zaman yanınızda olan profesyonel ekibimizle düğün törenlerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Siz de otelimizde düzenlenen düğünlerin detaylarını merak ediyorsunuz! Gelin anlatalım:

Edirne’de merkezi bir konumda bulunan Cavit Duvan Prestige Hotel düğün salonu olarak kapılarını açtığı salonda şık bir atmosferle karşılıyor konuklarınızı. İstediğiniz konsepte uygun olacak şekilde yemekli veya kokteyl düzeninden masalar kuruluyor. Nikâh masası platformu, sahne ve dans pisti için de ferah bir alan yaratılıyor. Işıl ışıl salonumuzda benzersiz bir düğün konsepti ve hayallerinizdeki detaylara yer veriyoruz.

Dekorasyonu özel olarak yapılan salon dışında restoranımızda da yemekli davetler düzenleyebilir, sade bir düğün yemeği ve hoş sohbetler eşliğinde bir gece planlayabilirsiniz.

Davet menülerini merak ediyorsunuz değil mi? Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bu yüzden usta şeflerimizin maharetli ellerinden çıkıp birbirinden özel sunumlara dönüşen tatları konuklarınıza sunuyoruz. Nasıl bir menü tercih ederseniz edin, memnun kalacağınız eşsiz lezzetler bekliyor sizi! İkram ve atıştırmalıklardan tutunda kokteyl, ana yemek ve düğün pastasına kadar her lezzet özel tariflerle hazırlanıyor… Müzik eşliğinde nezih bir gece, bolca eğlence ve şık bir ziyafet vaat ediyoruz!

Sunduğumuz hizmetler bununla da kalmıyor! Sizin için en iyisini isteyen Cavit Duvan Prestige Hotel Edirne ailesi şehir dışından gelen misafirleriniz için konaklama imkânı da sağlıyor. 3 yıldız statüsündeki otelimizde konfor ve lüksü bir arada sunduğumuz 35 adet odamızdan rezervasyonlarınızı yaptırmalısınız. Balayı tatili için de otelimizde konaklamaya başlayabilir, düğün yorgunluğunu burada atabilirsiniz.

Hayallerinizi ertelemeyin! İstediğiniz tarihte salonumuzda düğün organize etmek için bizimle iletişime geçin! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Duvan Prestige Hotel iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İstasyon Mah. Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Cad. Duvan Pen Sitesi - Blok No: 50 İç Kapı No: 1 Merkez/ Edirne

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.