Sheraton Ankara*

Sheraton Ankara
Yeni Kongre Merkezi ile beraber otel, büyük organizasyonların, düğünlerin, kongrelerin yapılabilmesine olanak sağlayacak Büyük Balo Salonu, eğitimler ve tanıtımlar için son teknoloji ile donanmış pek çok toplantı odaları ve sergi alanı ile her tür ihtiyaca cevap verebilecek olanaklar sunuyor..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
B&F busra & furkan Düğün Tarihi: 19/09/2015

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve yemeklerin lezzetinden garsonlarının ilgisine kadar herşeyden çok memnun kaldık. Hizmet bakımından bizden tam puan aldı. Görsellik olarak değerlendirdiğimizde ise bu konuda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çok şık bir mekan kesinlikle. Her anlamda başarılı ve kaliteli bir yer. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve yemeklerin lezzetinden garsonlarının ilgisine kadar herşeyden çok memnun kaldık. Hizmet bakımından bizden tam puan aldı. Görsellik olarak değerlendirdiğimizde ise bu konuda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çok şık bir mekan kesinlikle. Her anlamda başarılı ve kaliteli bir yer.

AK Akif Düğün Tarihi: 06/09/2015

Otelin salonunu yenilediler o yüzden 1000 kişi ve üzeri katılımlar için uygun bir mekan. Bizim düğünümüz 1.180 kişilik ve yemekli oldu, yemeklerin tadına 10 üzerinden 9, tatlıların tadına 10 üzerinden 10 verebilirim. Mekanın süslemeleri olsun, mumları olsun, dekorasyon için ayrıca bir organizasyon şirketiyle çalışılıyor. Otopark mevcut. Gelin odası olarakta otelden bir oda veriyorlar.

İD İdil Düğün Tarihi: 01/04/2015

Kapalı alanda düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler için doğru seçim. Yemekleri çok güzeldi ve lezzetliydi kısaca Sheraton kalitesinde bir hizmet aldık.

Müge Düğün Tarihi: 27/09/2014

Kapasitesi çok büyük olması ilk tercihimizdİ . Servisi hizmeti tam anlamıyla dört dörtlüktü gerçekten çok memnun kaldık . Çok mekana baktık ama iyikide sheraton 'ı seçmişiz diyorum . Gelen misafirlerin memnuniyeti yetti bize .

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sheraton Ankara ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sheraton Ankara hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap