Sheraton Ankara *

Sheraton Ankara

Yeni Kongre Merkezi ile beraber otel, büyük organizasyonların, düğünlerin, kongrelerin yapılabilmesine olanak sağlayacak Büyük Balo Salonu, eğitimler ve tanıtımlar için son teknoloji ile donanmış pek çok toplantı odaları ve sergi alanı ile her tür ihtiyaca cevap verebilecek olanaklar sunuyor..

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

YORUMLAR (4)
+ Yorum Yaz
 • B&F Düğün Tarihi: 19/09/2015

  Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve yemeklerin lezzetinden garsonlarının ilgisine kadar herşeyden çok memnun kaldık. Hizmet bakımından bizden tam puan aldı. Görsellik olarak değerlendirdiğimizde ise bu konuda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çok şık bir mekan kesinlikle. Her anlamda başarılı ve kaliteli bir yer.  Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve yemeklerin lezzetinden garsonlarının ilgisine kadar herşeyden çok memnun kaldık. Hizmet bakımından bizden tam puan aldı. Görsellik olarak değerlendirdiğimizde ise bu konuda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çok şık bir mekan kesinlikle. Her anlamda başarılı ve kaliteli bir yer.

 • Düğün Tarihi: 06/09/2015

  Otelin salonunu yenilediler o yüzden 1000 kişi ve üzeri katılımlar için uygun bir mekan. Bizim düğünümüz 1.180 kişilik ve yemekli oldu, yemeklerin tadına 10 üzerinden 9, tatlıların tadına 10 üzerinden 10 verebilirim. Mekanın süslemeleri olsun, mumları olsun, dekorasyon için ayrıca bir organizasyon şirketiyle çalışılıyor. Otopark mevcut. Gelin odası olarakta otelden bir oda veriyorlar.

 • İB Düğün Tarihi: 01/04/2015

  Kapalı alanda düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler için doğru seçim. Yemekleri çok güzeldi ve lezzetliydi kısaca Sheraton kalitesinde bir hizmet aldık.

 • ME Düğün Tarihi: 27/09/2014

  Kapasitesi çok büyük olması ilk tercihimizdİ . Servisi hizmeti tam anlamıyla dört dörtlüktü gerçekten çok memnun kaldık . Çok mekana baktık ama iyikide sheraton 'ı seçmişiz diyorum . Gelen misafirlerin memnuniyeti yetti bize .

Sheraton Ankara ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sheraton Ankara hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP
İncelediklerim
TÜMÜ