Sheraton Ankara

E-posta Gönder

Sheraton Ankara Fiyatlandırma

  • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

    50 TL'den az

Sheraton Ankara Hakkında

Yeni Kongre Merkezi ile beraber otel, büyük organizasyonların, düğünlerin, kongrelerin yapılabilmesine olanak sağlayacak Büyük Balo Salonu, eğitimler ve tanıtımlar için son teknoloji ile donanmış pek çok toplantı odaları ve sergi alanı ile her tür ihtiyaca cevap verebilecek olanaklar sunuyor..

İletişim

Sheraton Ankara Düğün Yorumları (4)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

b&f

Busra & Furkan

Düğün Tarihi: 19.09.2015


Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve yemeklerin lezzetinden garsonlarının ilgisine kadar herşeyden çok memnun kaldık. Hizmet bakımından bizden tam puan aldı. Görsellik olarak değerlendirdiğimizde ise bu konuda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Çok şık bir mekan kesinlikle. Her... devamı 

Ak

Akif

Düğün Tarihi: 06.09.2015


Otelin salonunu yenilediler o yüzden 1000 kişi ve üzeri katılımlar için uygun bir mekan. Bizim düğünümüz 1.180 kişilik ve yemekli oldu, yemeklerin tadına 10 üzerinden 9, tatlıların tadına 10 üzerinden 10 verebilirim. Mekanın süslemeleri olsun, mumları olsun, dekorasyon için ayrıca bir organizasyon... devamı 

İd

İdil

Düğün Tarihi: 01.04.2015


Kapalı alanda düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler için doğru seçim. Yemekleri çok güzeldi ve lezzetliydi kısaca Sheraton kalitesinde bir hizmet aldık.

Müge

Düğün Tarihi: 27.09.2014


Kapasitesi çok büyük olması ilk tercihimizdİ . Servisi hizmeti tam anlamıyla dört dörtlüktü gerçekten çok memnun kaldık . Çok mekana baktık ama iyikide sheraton 'ı seçmişiz diyorum . Gelen misafirlerin memnuniyeti yetti bize .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.