Akdeniz Bahar Restaurant

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Akdeniz Bahar Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Akdeniz Bahar Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Akdeniz Bahar Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akdeniz Bahar Restaurant Sık Sorulan Sorular

Akdeniz Bahar Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Akdeniz Bahar Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Akdeniz Bahar Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Akdeniz Bahar Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akdeniz Bahar Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akdeniz Bahar Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akdeniz Bahar Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Akdeniz Bahar Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akdeniz Bahar Restaurant düğün dışında kına, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Akdeniz Bahar Restaurant Hakkında

Sizi birbirinize bağlayan o imzaları attıysanız ve bunu sevdiklerinizle kutlamak istiyorsanız, Akdeniz Bahar Restaurant’ı tercih etmelisiniz! Neden mi? Aradığınız uygun fiyatlar, güler yüzlü hizmet anlayışı ve birbirinden lezzetli yemeklerin hepsi, Akdeniz Bahar Restaurant’ta!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren misafirlerimizin beklentilerini karşılamayı amaçladık. Bunun için özverili bir şekilde çalıştık, sürekli empati yaptık. Bir konuğun, işletmeden ne beklediğini kendi kendimize sorduk. Bu soruların tüm cevaplarını, Akdeniz Bahar Restaurant’ta bulabileceksiniz. Sizleri anlıyor, sizleri düşünüyor ve bu özel gününüzde bizi tercih etmenin sorumluluğuyla çalışıyoruz.

Günün erken saatlerinde faaliyet göstermeye başlıyor ve konuklarımıza 17.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu özelliğimiz ile Antalya kepez lokantalarından farklılaşıyoruz. Kıyılan gündüz nikâhlarından sonra işletmemizi tercih edebilir, birbirinden lezzetli yemeklerimizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yemeklerimiz, profesyonel aşçılarımız tarafından günlük olarak hazırlanıyor. Taze ve doğal ürünler ile birbirinden farklı tatlar hazırlanıyor. Bu da her misafirimizin damak tadına hitap edebilmemizi sağlıyor. Hijyen ve görsellik prensiplerinden bir ân olsun ayrılmadan, bizi tercih eden konuklarımıza en iyi hizmeti vermek için hassas bir şekilde çalışıyoruz.

Uzun yıllardır hizmet sektöründe rol alan uzman kadromuz, sizleri iyi bir şekilde ağırlayabilmek için titizlikle çalışıyor. Tüm istek ve ihtiyaçlarınızı hızlı ve doğru bir şekilde karşılayabilmek için yalnızca bir bakış uzağınızda olan ekibimiz ile kusursuz bir gün yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizimle önceden iletişime geçtiğiniz taktirde, istediğiniz menüyü oluşturabiliyoruz. Üstelik bunu çok uygun fiyatlarla yapıyoruz. Antalya’nın en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz restoranımızda her konuda sizleri memnun etmek için sabırsızlanıyoruz.

Eğer nikâh sonrası yemekleriniz için bizi tercih etmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şafak Mahallesi 5009 Sokak Kepez/Antalya

 • Nasıl gelinir?

  AKDENİZ SANAYİ SİTESİ 1 NOLU GİRİŞ TOTAL PETROL İÇİ

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.