• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kalispera Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kalispera Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kalispera Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Kalispera Sıkça Sorulan Sorular

Kalispera düğün fiyatları ne kadar?

Kalispera düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kalispera düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kalispera kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kalispera 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kalispera düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kalispera düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Kalispera düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kalispera düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kalispera Hakkında

2010 yılından beri Kalispera Restaurant adı ile yemek ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Misafirlerimizi layığı ile ağırlamak ve tüm isteklerini hızlı bir şekilde karşılamak için kalabalık bir kadro ile çalışıyoruz. Totalde 25 kişiden oluşan ekibimizin tamamı işini severek özveri ile yapıyor. Profesyonel çalışma ortamımıza uyum sağlayacak çalışma arkadaşlarını da yoğunluğumuza göre ekibe dâhil edebiliyoruz. Restoranımızda günlük olarak a la carte usulü ile servis yapıyoruz. Fakat aynı zamanda toplu organizasyonlara da zaman zaman ev sahipliği yapıyoruz elbette. Müşterilerimiz talepte bulundukça nikâh sonrası yemeği, doğum günü, bekârlığa veda gecesi, iş yemekleri gibi çok çeşitli grup etkinliklerine yer veriyoruz.

Mekânımızda ister açık havada ister kapalı alanda organizasyonlarınızı planlayabilirsiniz. Bahçemizde 200 kişilik bir kapasitede konuk ağırlayabiliyoruz ve güzel havalarda bu güzel atmosferi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ankara’nın serin yaz akşamları, ılık geçen baharları burada sevdikleriniz ile birlikte çok keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Kış veya sonbahar gibi soğuk ve yağmurlu dönemlerde sizi restoranımızın içinde ağırlayabiliriz. Burasının da kapasitesi rahatlıkla 200 kişiyi alabiliyor. 365 gün ve dört mevsim hizmetinizdeyiz.

Biraz da restoranımızın iç tasarımından bahsetmek istiyoruz. Mavi beyaz renkte oluşturduğumuz konseptimiz ile mekânımızı oldukça ferah bir şekilde düzenledik. Beyaz renkte sandalyelerimiz ve 4’er kişilik kare masalarımız var. Bu masaları davetli sayınıza göre birleştirebiliyor, size özel bir düzen oluşturabiliyoruz. İstediğiniz takdirde organizasyon firmalarından destek alabilir ve gerekli düzenlemeleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca mutlu anlarınızı kaydetmesi için dilerseniz dışarıdan fotoğrafçı da getirebilirsiniz.

120 araçlık otoparkımız ve vale hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurup göndermek sadece bir dakikanızı alır. Bizi ziyaret etmek isterseniz Kalispera Ankara adresi de Gaziosmanpaşa Kuleli Sokak’tır. Bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kazım Özalp Mahallesi, Kuleli Sokak No:28/B Gaziosmanpaşa/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Kalispera Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.