Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Hacıbaba Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hacıbaba Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hacıbaba Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875

Hacıbaba Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Hacıbaba Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Hacıbaba Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hacıbaba Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hacıbaba Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hacıbaba Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hacıbaba Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Hacıbaba Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hacıbaba Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Hacıbaba Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hacıbaba Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, parti, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Hacıbaba Restaurant Hakkında

1949 yılından beri sayısız konuğunu ağırlayan Hacıbaba Restaurant konuklarını ağırlamaya devam ediyor!


Üstelik Ankara’da 3 kuşaktır faaliyet gösteren restoran, düğün salonu ve baklava üretimi ile de organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi tamamlıyor. Ağzınızı tatlandıracak baklavaları ile meşhur olan Hacıbaba organizasyonlarınız konusunda da rakip tanımıyor!


Her düzenlediği organizasyon için hassas davranıyor ve tecrübeleri ile nezih ve şık bir atmosfer yaratmaya özen gösteriyor. Gecenizi tasarlarken geçmişin zarafetini ve Türk kültürünün misafirperverliğini de yansıtıyor.


Kusursuz gecelerinizi düzenlediğimiz salonlarımızdan bahsedecek olursak:


Öncelikle her organizasyonunuzu Hacıbaba Restaurant Balgat adresinde düzenleyebildiğimizi söyleyebiliriz. Restoranımızda az sayıda konuklarınız ile birlikte kutlama yemekleri yiyebilirsiniz elbette! Daha özel organizasyonlarınız için ise 5 farklı salonlarımız bulunuyor.

•20 kişilik özel salonumuzda tamamen size özel olacak şık tasarımlar ile kutlamalarınızı düzenleyebilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda ise grup menülerimizi ya da a lacarte hizmet sunabiliriz.

•Private Odamızda romantik organizasyonlar sizi bekliyor! Mesela evlenme teklifi, yıl dönümü kutlamaları ve sizin için özel olan bütün anlar için tercihiniz olabilir. Ayrıca canlı müzik eşliğinde de geceniz daha özel olacaktır.

•Özel salonumuzda 25 kişilik davetlerinizi düzenleyebiliyoruz. Kapalı bir oda olan ve tv hizmeti ile iş yemekleriniz ya da toplantılarınız için tercihiniz olabilir. Yine az sayıda konuklarınız olduğu için grup menülerini ya da a lacarte restoran hizmetlerini tercih etme şansınız da olabilir.

•VIP salonumuz daha kalabalık organizasyonlarınız için bir alternatif oluyor! Nişan, söz, nikah sonrası yemek, iş ve özel toplantılarınız için amaca yönelik düzenlemeler de yapıyor. Çiftlerimiz için süslemeler ve konsept çalışmaları yapılabilir.

•Balo salonumuz ise restoranımız bünyesindeki en büyük salon. Yemekli düzende 800 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabildiğimiz alanımızda düğün, kına, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyonlarınızı tasarlayabiliyoruz. Size özel konseptler ve eşsiz tatlar ile benzersiz bir gece yaşayacaksınız…


Eğer siz de Hacıbaba Restaurant Ankara adresinde organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle Ankara’da düğün salonları arasında farklı bir tercih ile özel bir gece tasarlama şansınız da oluyor…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mevlana Bulv. No:176 Balgat /Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Hacıbaba Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.