İstanbul'daki En Uygun Nikah Şekeri Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 3:46 DK

19.07.2019

Uygun fiyatlı nikah şekeri İstanbul’da nereden alınır, biliyor musun? Şehrindeki nikah şekeri fiyatlarının ortalamasını ve firmaların yaptıkları modelleri derledik. Bu yazıya bakmadan karar verme!

İstanbul Nikah Şekeri

İstanbul’da çok sayıda nikah şekeri firması mevcut. Tabii aynı oranda da nikah şekeri modeli olduğunu gösteriyor bu bize. Bu kadar çok alternatif olunca, her bütçeye uygun model bulmak da gayet kolay oluyor.

İstanbul’daki en uygun nikah şekeri fiyatları 1 TL’den başlıyor. Kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça fiyatlar yükseliyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse nikah şekerlerinin 3-4 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Özel tasarımların fiyatları çok daha yüksek oluyor.

Derlediğimiz firmaların nikah şekeri çeşitleri ve fiyatları da sana fikir verecek. Gel, beraber bakalım:

1- Gökçe'nin Bahçesi Tohumlu Hatıralar

Davetlilerinin alıp bir kenara atmayacağı, emek ve sevgi vererek büyütebileceği bir nikah şekerine ne dersin? Kartal’da yer alan Gökçe’nin Bahçesi, çevreci çiftler için birbirinden güzel tohumlu nikah şekerleri hazırlıyor. Kalp, yonca, yaprak gibi farklı şekiller verdikleri tohumlu kağıtlar, hem tasarım hem de kullanım açısından çok başarılı.

Gökçe’nin Bahçesi nikah şekerleri fiyatları ise 2-3 TL’den başlıyor. Taleplere göre rakamlar değişebiliyor.

Gökçe'nin Bahçesi Tohumlu Hatıralar

Nikah şekeri kutularına göz at: En Yeni Nikah Şekeri Kutusu Modelleri

2- Bonheur Design

Bonheur Design, Avcılar’da yer alıyor. İstanbul’un her noktasına ve hatta şehir dışına dahi gönderim yapıyorlar. Mumlar, lavanta keseleri, ahşap magnetler ve daha birçok modelleri mevcut. Ama bizim en sevdiklerimizden biri aşağıdaki kuş yuvası nikah şekeri modeli oldu. Bu arada firmadan sipariş verdiğin zaman, 2 hafta içerisinde teslim edebiliyorlar.

Bonheur Design’daki en uygun nikah şekeri modelinin fiyatı 2-3 TL civarında.

Bonheur Design

Burada da detaylı bir yazı var: Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

3- Amour Tasarım Dünyası

Amour Tasarım Dünyası, Kartal’da yer alıyor. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren firma, binlerce çiftle çalışmış. Tecrübeli olmaları büyük avantaj. Çünkü gelin ve damatların taleplerini en iyi şekilde anlayabiliyorlar. “40 yıl hatırımız kalsın” temalı bu modeli sen de yaptırmayı düşünebilirsin. Kahve, bitki çayı gibi ürünlerden yapılan nikah şekerleri son senelerde sıklıkla tercih ediliyor.

Firmanın nikah şekeri modelleri fiyatları 1-2 TL’den başlıyor. Çiftlere gayet uygun rakamlar sunuyorlar.

Amour Tasarım Dünyası

4- Yeşeren Kalem

Beşiktaş’ta yer alan Yeşeren Kalem, çiftlerin sıklıkla tercih ettiği firmalardan biri. Müstakbel eşinle isimlerinizin yazdığı, çiçek açan kurşun kalemler üretiyorlar. Kalemlerin arkalı önlü iki yüzüne isteklerinizi yazıyorlar. Davetlilerin de bu kalemleri saksıya ekiyor ve kısa bir süre sonra çiçekler açmaya başlıyor. Müthiş değil mi?

Firmanın nikah şekerleri ve fiyatları da 1-2 TL’den başlıyor.

Yeşeren Kalem

Bu modeller de hoşuna gidebilir: Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

5- Sabun Sepetim

Kağıthane’de yer alan Sabun Sepetim; onlarca değişik konseptte, butik sabun ve kokulu taş üretiyor. Mis gibi kokan sabunları kurumuş bitkilerle, kurdelelerle, çiçeklerle süslüyorlar. Ortaya çok şık nikah şekerleri çıkıyor. Kokulu taşlardan yaptıkları mumluklar da güzel bir seçenek. Firma, çiftlerin taleplerine göre özel tasarım sabunlar da yapabiliyor.

Sabun Sepetim’deki en ucuz nikah şekeri modellerinin fiyatları ise 3-5 TL arasında değişiyor.

Sabun Sepetim

6- Piccolo Gifts

Piccolo Gifts, Beşiktaş’ta konumlanmış. Şehir dışına da gönderim yapan firma, sadece 3 hafta içerisinde ürünlerin teslimatını sağlıyor. Firmanın özellikle yenebilen nikah şekeri modellerini çok beğendiğimizi belirtelim. Sevimli kavanozların içine konulmuş reçeller, ballar, zeytinyağları ve çok daha fazlası!

Piccolo Gifts’in minimum fiyatları ise 3-5 TL civarında. Bütün nikah şekeri modelleri ve fiyatlarını incelemek için firma sayfasını ziyaret edebilirsin.

Piccolo Gifts

7- Godesbana

İstanbul nikah şekeri firmalarından Godesbana, Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Sunum tahtaları, kavanozlar, mumluklar, sabunlar firmanın en ilgi çekici modelleri. Talepleriniz doğrultusunda ürünlerde renk, desen, süsleme değişikliği yapabiliyorlar.

Godesbana’dan nikah şekeri satın almak istersen, fiyatları 3-5 TL’den başlıyor.

Godesbana

Magnet nikah şekeri modelleri için: Düğün ve Nikah Magnetleri Arayanlar İçin Alternatifler

8- Nikah Şekercim

Küçükçekmece’de yer alan Nikah Şekercim, birbirinden farklı ürünleri bir arada sunuyor. Hediyelik kolonya, kokulu sabun, lavanta kesesi, butik pasta, kurabiye, nişan tepsisi, yüzük yükseltici, nedime bilekliği, gelin buketi, kına gecesi malzemeleri bunlardan bir kısmı. Nikah şekeri modeli olarak da sana sukulentleri öneriyoruz!

Nikah Şekercim, uygun fiyata nikah şekeri satın alabileceğin bir firma. Modellerin fiyatları 1-2 TL’den başlıyor.

Nikah Şekercim

9- Simba Tasarım

”Nikah şekeri nereden alınır” sorusunun cevaplarından biri de Simba Tasarım! Özellikle magnet gibi birçok ürünü buradan temin edebilirsin. Özel tasarım da yapan firmayla anlaşırsan, nikah şekerlerini 1 hafta içerisinde sana teslim ediyorlar.

Simba Tasarım'ın nikah şekeri fiyatları da 2-3 TL’den başlıyor.

Simba Tasarım

10- Gönül İşlerim

Nikah şekeri siparişi verebileceğin bir diğer firma da Gönül İşlerim! Büyükçekmece'de yer alan firma; nişan, kına ve düğün için hediyelikler hazırlıyor. Yani sadece nikah şekerinden oluşan bir katalogları yok.

Gönül İşlerim'in adet fiyatları da minimum 3-5 TL aralığında değişiyor.

Gönül İşlerim

Nikah şekeri alabileceğin firmalar ve fiyatları bu şekildeydi. Hem çok masraf yapmamak hem de istediğin gibi bir model almak istiyorsan nikah şekeri indirimlerini de takip edebilirsin. Firmalar bazı dönemlerde Düğün.com çiftlerini çok avantajlı kampanyalar sunuyorlar!

Şehrindeki En İyi Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

NİKAH ŞEKERİ VE HEDİYELİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum