İstanbul'daki En Uygun Nikah Şekeri Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:24 dakika

30.05.2022

Uygun fiyatlı nikah şekeri İstanbul’da nereden alınır, biliyor musun? Şehrindeki nikah şekeri fiyatlarının ortalamasını ve firmaların yaptıkları modelleri derledik. Bu yazıya bakmadan karar verme!

İstanbul Nikah Şekeri fiyatları

İstanbul’da çok sayıda nikah şekeri firması mevcut. Tabii aynı oranda da nikah şekeri modeli olduğunu gösteriyor bu bize. Bu kadar çok alternatif olunca, her bütçeye uygun model bulmak da gayet kolay oluyor.

İstanbul’daki en uygun nikah şekeri fiyatları 1 TL’den başlıyor. Kullanılan malzemenin kalitesi arttıkça fiyatlar yükseliyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse nikah şekerlerinin 3-4 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Özel tasarımların fiyatları çok daha yüksek oluyor.

Derlediğimiz firmaların nikah şekeri çeşitleri ve fiyatları da sana fikir verecek. Gel, beraber bakalım:

1- Queeninvite

İstanbul davetiye firmalarından Queeninvite, birbirinden şık modellere imza atıyor. Bir bakıyorsunuz cam kutuların içerisinde badem şekerleri sunuluyor, sonra bir bakıyorsunuz kuru çiçeklerle donatılmış kadife kaplı kutular çıkıyor karişınıza.

Queeninvite nikah şekerleri fiyatları ise 5-8 TL’den başlıyor. Taleplere göre rakamlar değişebiliyor.

Nikah Şekeri Fiyatları

2- Seden's Designs

Seden's Designs, Pentik'te yer alıyor. İstanbul’un her noktasına ve hatta şehir dışına dahi gönderim yapıyorlar. Her tarzda süslenebilen küçük kutularda sunulan hediyelikleri ilgini çekebilir. Bu arada firmadan sipariş verdiğin zaman, 2 hafta içerisinde teslim edebiliyorlar.

Seden's Designs’taki en uygun nikah şekeri modelinin fiyatı 5-8 TL civarında.

Nikah Şekeri Fiyatları

3- Duru Atölye

Duru Atölye, Beşiktaş'ta yer alıyor. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren firma, çok sayıda çiftle çalışmış. Tecrübeli olmaları büyük avantaj. Çünkü çiftlerin taleplerini en iyi şekilde anlayabiliyorlar. Firmanın farklı modellerdeki mumluk nikah şekeri çalışmaları da ilgi görüyor.

Firmanın minimum nikah şekeri modelleri fiyatları 2-3 TL civarında. Çiftlere gayet uygun rakamlar sunuyorlar.

Nikah Şekeri Fiyatları

4- Yeşeren Kalem

Beşiktaş’ta yer alan Yeşeren Kalem, çiftlerin sıklıkla tercih ettiği firmalardan biri. Müstakbel eşinle isimlerinizin yazdığı, çiçek açan kurşun kalemler üretiyorlar. Kalemlerin arkalı önlü iki yüzüne isteklerinizi yazıyorlar. Davetlilerin de bu kalemleri saksıya ekiyor ve kısa bir süre sonra çiçekler açmaya başlıyor. Müthiş değil mi?

Firmanın nikah şekerleri ve fiyatları da 2 TL'nin altında.

Nikah Şekeri Fiyatları

5- Sabun Sepetim

Kağıthane’de yer alan Sabun Sepetim; onlarca değişik konseptte, butik sabun ve kokulu taş üretiyor. Mis gibi kokan sabunları kurumuş bitkilerle, kurdelelerle, çiçeklerle süslüyorlar. Ortaya çok şık nikah şekerleri çıkıyor. Kokulu taşlardan yaptıkları mumluklar da güzel bir seçenek. Firma, çiftlerin taleplerine göre özel tasarım sabunlar da yapabiliyor.

Sabun Sepetim’deki en ucuz nikah şekeri modellerinin fiyatları ise 3-5 TL arasında değişiyor.

Nikah Şekeri Fiyatları

Sabun Sepetim

Sabun Sepetim

Firmayı İncele

6- Filart Box

Filart Box, Beşiktaş’ta konumlanmış. Şehir dışına da gönderim yapan firma, sadece 2 hafta içerisinde ürünlerin teslimatını sağlıyor. Firmanın özellikle yenebilen nikah şekeri modellerini çok beğendiğimizi belirtelim. Ayrıca alkollü organizasyonlar için hazırladıkları hangover kitler de çok ilgi görüyor.

Filart Box’ın minimum fiyatları ise 8 TL'nin üzerinde. Bütün nikah şekeri modelleri ve fiyatlarını incelemek için firma sayfasını ziyaret edebilirsin.

Nikah Şekeri Fiyatları

7- İdep Organizasyon ve Parti Evi

İstanbul nikah şekeri firmalarından İdep Organizasyon ve Parti Evi, Üsküdar ilçesinde yer alıyor. . Sukulentler, şişeler, çiçekler, mumlar, kokulu taşlar, kütükler, kutular firmanın en ilgi çekici modelleri. Talepleriniz doğrultusunda ürünlerde renk, desen, süsleme değişikliği yapabiliyorlar.

İdep Organizasyon ve Parti Evi’nden nikah şekeri satın almak istersen, fiyatları 2 TL’nin altında.

Nikah Şekeri Fiyatları

8- Nikah Şekercim

Küçükçekmece’de yer alan Nikah Şekercim, birbirinden farklı ürünleri bir arada sunuyor. Hediyelik kolonya, kokulu sabun, lavanta kesesi, butik pasta, kurabiye, nişan tepsisi, yüzük yükseltici, nedime bilekliği, gelin buketi, kına gecesi malzemeleri bunlardan bir kısmı. Nikah şekeri modeli olarak da sana sukulentleri öneriyoruz!

Nikah Şekercim, uygun fiyata nikah şekeri satın alabileceğin bir firma. Modellerin fiyatları 3-5 TL’den başlıyor.

Nikah Şekeri Fiyatları

9- Simba Tasarım

”Nikah şekeri nereden alınır” sorusunun cevaplarından biri de Simba Tasarım! Özellikle magnet gibi birçok ürünü buradan temin edebilirsin. Özel tasarım da yapan firmayla anlaşırsan, nikah şekerlerini 1 hafta içerisinde sana teslim ediyorlar.

Simba Tasarım'ın nikah şekeri fiyatları da 2-3 TL’den başlıyor.

Nikah Şekeri Fiyatları

10- Yade Nikah Fidanı

Nikah şekeri siparişi verebileceğin bir diğer firma da Yade Nikah Fidanı! Avcılar'da yer alan firma; nişan, kına ve düğün için hediyelikler hazırlıyor. Yani sadece nikah şekerinden oluşan bir katalogları yok.

Yade Nikah Fidanı'nın adet fiyatları da minimum 5-8 TL aralığında değişiyor.

Nikah Şekeri Fiyatları


Nikah şekeri alabileceğin firmalar ve fiyatları bu şekildeydi. Hem çok masraf yapmamak hem de istediğin gibi bir model almak istiyorsan nikah şekeri indirimlerini de takip edebilirsin. Firmalar bazı dönemlerde Düğün.com çiftlerini çok avantajlı kampanyalar sunuyorlar!

Şunlar da ilgini çekebilir:

En Yeni Nikah Şekeri Kutusu Modelleri

Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Hazırlanır?

Düğün ve Nikah Magnetleri Arayanlar İçin Alternatifler

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum