Naciden Şeker Davetiye Evi

E-posta Gönder

Naciden Şeker Davetiye Evi Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
5-10 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Naciden Şeker Davetiye Evi Sık Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Naciden Şeker Davetiye Evi Hakkında

İstanbul’da söz, nişan, kına gecesi, düğün ve nikah gibi özel davetlerinizde şeker ve hediyelik konusunda size destek sağlayacak bir firma arıyorsanız, Naciden Şeker Davetiye Evi ailesi olarak yardımcı olmaya hazırız!

Uzun zamandır nikah şekeri ve hediyelik sektöründe hizmet gösteren bir firmayız. Bugüne kadar pek çok güzel davet için çeşitli üretimler yapmayı başardık. Özel günlerinize katılan misafirlerinizin size ait güzel günleri yıllar boyunca hatırlamasını sağlayacak çeşitli hediyelikler üretmekten daima büyük mutluluk duyuyor, keyif alıyoruz.

Ürünlerimizi hazırlarken işinde uzman ve titizlikle çalışan bir ekiple birlikte olduğumuzu bilmelisiniz. Düzenleyeceğiniz organizasyonun amaç ve konseptine en uygun hizmeti size kısa sürede sunuyoruz. Şeker ve hediyelikleri üretmeden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşme esnasında hizmet detaylarınızı netleştiriyoruz.

Sultanbeyli nikah şekeri yapan firmalar arasında şık ürünlerimizle ön plana çıkıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet veriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çifte hizmet etmeyi başardık. Her seferinde olumlu geri dönüş aldık. Sizi de mutlu edeceğimize eminiz.

Numunelerimize yakından göz atabilirsiniz. Size çeşitli model alternatifleri sunuyoruz. İstediğiniz ürünü tarzınıza uygun şekilde kişiselleştirebiliyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler ve aksesuarlar kullanıyoruz. Şekerler, şişede kolonyalar, lavanta keseleri, kokulu taşlar, ahşap ürünler, sicim ipler, parlak taşlı modellerimizle her zevke hitap ediyoruz. İstediğiniz renk ve modelde ürünlerimizi tasarlayabiliyoruz. Yapacağımız görüşme esnasında tüm bu detayları ve daha fazlasını ayrıntılı olarak konuşuyoruz.

Siz de Sultanbeyli nikah şekeri satan yerler arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka firmamızı da değerlendirmeli, kararınızı öyle vermelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Abdurrahman Gazi Mah. Tulumba Sk. No:6 Sultanbeyli/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Naciden Şeker Davetiye Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.