ENK Organizasyon

E-posta Gönder

ENK Organizasyon

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 100
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Önerilen Firmalar

Yeşeren Kalem
42 17

Beşiktaş

Yeşeren Kalem

2 TL'den az
Güler Tasarım
11 9

Büyükçekmece

Güler Tasarım

3-5 TL
Yakupbabada.com
26

Fatih

Yakupbabada.com

2-3 TL

Hakkında

Özel günlerinizde sevdiklerinize ufak hatıralar bırakmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İstanbul nikah şekeri firmaları arasında yer aldığımız ENK Organizasyon ismiyle çok sayıda çifte hizmet eden, sizi memnun etmekten hoşnut olan bir ekibiz. Profesyonel bir iş anlayışıyla hizmet veriyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun size yardımcı oluyoruz.

Merkezi Konya olan bir firmayız. Ancak Türkiye’nin pek çok iline hizmet veriyoruz. Yüz yüze ya da dijital platformlar üzerinden yapılan görüşmeler neticesinde size hizmetimizi sunuyoruz. Özel tasarım çalışmalar yapıyoruz. Kişiye özel bir hizmet sunduğumuz için tasarımlarımızı yapmadan önce sizinle tanışarak isteklerinizi ve etkinliğinizin konseptini öğreniyoruz. Tecrübelerimizle dilerseniz siz eyol gösterip yardımcı oluyoruz. Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek ve mutluluğunuzu sağlamak.

Ürünlerimizi yaparken daima kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Son yıllarda popüler olan lavanta keselerinden farklı modellere sahip çok sayıda sabun çeşitlerine kadar nikah şekerlerinizi ve hediyelik eşyalarınızı hazırlıyoruz. Belirttiğiniz ürün adedi doğrultusunda sipariş üzerine çalışıyoruz. Modelleri belirlerken eğlencenizde tercih ettiğiniz renkleri, tarzınızı ve mekanı da dikkate alıyoruz.

Nikah şekeri ve hediyelikler sadece size özel değil aynı zamanda sevdikleriniz için de kıymetli hatıralar arasında yer alıyor. Bunun için tasarladığımız ürünlerin sizden parçalarla süslü olması bizim için çok önemli. Bakıldığında sizi ve kutlamanızı anımsatacak detaylar elbette gören herkesin yüreğine işleyecektir. Bunun için önceliği daima sizin istek ve beğenilerinize vererek size her konuda yardımcı oluyoruz. İster ahşap detaylar ve hasır iplerin ön plana çıktığı rustik modelleri isterseniz de fiyonklu ve taşlı romantik detayları barındıran modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Siz de İstanbul nikah şekercileri arasında bir tercih yapacaksanız hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için ENK Organizasyon’a ait sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi ya da formu göz önünde bulundurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Esat Zahit Karaşahin

Elif Nursima KARAŞAHİN

  • Adres: İstanbul



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!