Fatoş Butik Pasta

Fatoş Butik Pasta

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Bursa

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğün hediyesi olarak sizde misafirlerinize klasik nikah şekerlerinden farklı tasarımlar vermek istemiyorsanız hemen modern nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz. Modern nikah şekerleri klasik tasarımların aksine daha fonksiyonel olarak yer almaktadır. Düğünlerde nikah şekeri dağıtmak uzun süreden beri devam eden bir gelenektir. Son zamanlarda nikah şekerlerinde pek çok farklı model ortaya çıkmıştır. Fakat siz klasik bir şeker kullanmak istiyorsanız, yılların eskitemediği nikah şekerlerini de kullanabilirsiniz. Nikah şekerlerinin kullanıldığı tek kutlama sadece düğün ve nikahlar olmamaktadır. Nişan töreni ve kına gecelerinde de o güne dair bir hatıra olması için misafirlere verilebilmektedir. Seçeceğiniz hediyelikler konusunda fikir edinmek adına Fatoş Butik Pasta nikah şekerleri galerisine göz gezdirebilirsiniz.

  • Adres: Gazcılar


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Fatoş Butik Pasta firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.