Nikah Şekeri ve Hediyelik Bursa

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon Hakkında

El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon düğününüzün en önemli ayrıntılarından biri olan nikah şekerleri ve hediyelikler için size yardımcı olabilir. Bursa nikah şekeri satan yerler arasında yer alan El’ce Hediyelik Osmangazi bölgesinde çiftleri bekliyor. Her anı kusursuz bir düğün günü için hediyelik ve nikah şekeri gibi detayları El’ce Hediyelik’e bırakarak düğünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Deneyim
Firma tüm hizmetlerini ‘’Heyecanın mutluluğu, neşesi sizin; o günün her anında sizi sevinçle gülerken görmenin keyfi bizim olsun.’’ sloganından yola çıkarak sunuyor. El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon alanında tecrübeli ve uzman ekibiyle çiftlere yardımcı oluyor. Çiftlerin hediyelik ve nikah şekeri tercihlerini her zaman mutlulukla hatırlaması için çalışan firma hediyelik ve nikah şekeri haricinde pek çok farklı alanla deneyime sahip.

Hizmetler/Kategoriye Özel
El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon Bursa nikah şekeri yapan yerler içinde geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkıyor. Firma, çiftlerin en güzel gününde her ayrıntının en iyi şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Hediyelik ve nikah şekeri konusunda çok çeşitli modellere sahip olan firma her zevke uygun, çiftlerin kendi tarzını ortaya koyabilecekleri nikah şekeri ve hediyelikler tasarlıyor.

Firma tarafından hazırlanan nikah şekeri ve hediyelik çeşitleri arasında renkli şekerlerle dolu küçük kavanozlar bulunuyor. Küçük keklerle dolu mini standlar da davetlileriniz için ideal bir hediyelik olabilir. Nikah şekerlerinizi en şık şekilde sunmak için gümüş görünümlü kaplardan veya üstü çiçekler ve tüllerle süslenmiş mini kutulardan yararlanabilirsiniz. Zarif, süslü keseler de El’ce Hediyelik’te sizi bekliyor.

Ek Hizmetler
Bursa El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon sadece nikah şekeri veya hediyelikleriyle değil, diğer hizmetleriyle de çiftlerden tam puan alıyor. Firmanın sunduğu diğer hizmetler arasında organizasyon planlama bulunuyor. Organizasyon planlama kapsamında servis elemanı hizmeti, havai fişek ve fotoğraf/video çekimi hizmetleri sunuluyor. Ayrıca davetiyelerinizi de El’ce Hediyelik Davet Tasarım’dan temin edebilirsiniz.

Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan El’ce Hediyelik profesyonel ekibiyle öne çıkıyor. El’ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon’u tercih ederek misafirlerinize her zaman mutlulukla saklayacakları hediyelikler verebilir, nikah şekeri tasarımlarıyla düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. El’ce Hediyelik Düğün Hediyelikleri Bursa’yla iletişime geçmek için telefon numaramızı arayabilir, fiyat teklifi için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    FSM Mah. Sanayi Cad. No: 646/12 Osmangazi

  • Haritadaki Konumu

    El'ce Hediyelik Davet Tasarım Organizasyon  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.