Nikah Şekeri ve Hediyelik Bursa

By Taşcı Design

By Taşcı Design

By Taşcı Design Hakkında

By Taşçı Design, düğününüzün en önemli ayrıntılarından biri olan ve yıllar boyu bu değerli gününüzü hatırlatan bir anı olarak saklanacak olan davetiye ve hediyelikleriniz için özgün tasarımlarıyla yanınızda oluyor. Tohum şeklinde davetiyelerimizle mutluluğunuzun hayat bulmasını ve sevdiklerinize de baktıkça mutluluk vermesini sağlıyoruz. Çiftlerimizin bütçesini zorlamayan uygun fiyatlarımızla harikalar yaratarak Bursa nikah şekeri ve davetiye alanında öne çıkıyoruz.

Deneyim
2015 yılında online olarak giriş yaptığımız sektörde sayısız çiftimizin mutluluğuna katkıda bulunduk. Trendyol’dan aktif satış işlemlerimize devam ettiğimiz 2 kişilik deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Kaliteli ve doğa dostu ürünlerimizle yaratıcı tasarımlar üretiyoruz. Mutluluğunuzun bir simgesi olan davetiye ve hediyeliklerinizi özenle hazırlıyoruz. Sizin mutluluğunuzu şık tasarımlarımızla ifade etmekten keyif alıyor ve işimizi severek yapıyoruz.

Hizmetler/Kategoriye Özel
By Taşçı Design, 3.000 çeşit davetiye modelleriyle fark yaratıyor. Çiftlerimizin zevkleri ve isteklerini de göz önünde bulundurarak zengin model seçeneklerimizle harikalar yaratıyoruz. İsterseniz özel tasarım ürünler de hazırlıyoruz. Tasarımınızı daha da özelleştirmek isterseniz fotoğrafınızın yer aldığı modeller de hazırlıyoruz. Neşeniz ve mutluluğunuzu en iyi yansıtacak tasarımı yaratıcı ekibimizle hazırlıyoruz.

Ek Hizmetler
Sevdiklerinize sevgiyle büyütecekleri bir hediye olarak sunduğunuz zarif davetiyelerimizle düğün hediyelikleri Bursa’da adımızdan söz ettiriyoruz. Hizmetlerimiz sadece Bursa’yla kısıtlı kalmıyor, Türkiye’nin her bölgesine ürünlerinizi hızlı bir şekilde gönderebiliyoruz. Ayrıca düğünleriniz dışında söz, nişan, kına ve sünnet organizasyonlarınız için de hediyelikler hazırlıyoruz. Ortalama 2 gün içinde hazırladığımız hediyelik ve davetiyelerimizle yüksek müşteri memnuniyeti kazanıyoruz.

By Taşçı Design, özgün ve yaratıcı fikirleriyle hazırladığı hediyelik ve davetiyelerle özel gününüze zarif bir dokunuş ekliyor. Geniş ürün yelpazemiz ve kişiye özel tasarımlarımızla Bursa düğün davetiyesi alanında kalitemizi ortaya koyuyoruz. Siz de bu özel gününüzden geriye baktıkça herkesi mutlu edecek anılar kalsın istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, havale ve kredi kartı gibi ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

By Taşcı Design Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Evet

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.